PrzejdźNaSwoje   >   muzyka
Tag: muzyka
Dodano 21 września 2012 | Dodał: Robert
Nowoczesna szafa grająca pomysłem na biznes
Pamiętacie te szafy grające sprzed kilku lat. Gdzie wrzucało się monety, wybierało piosenki. Pewnie gdzieś jeszcze zachowało się parę sztuk. Ale, wróćmy do teraźniejszości. Mamy XXI wiek, trzeba iść z duchem czasu. I tak zrobiła brytyjska firma, która daje możliwość wynajęcia nowoczesnej szafy grającej FunkyDiva.
Czytaj całość
Dodano 24 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Radio na wodę z prysznica ciekawym biznesem
Jeśli lubisz słuchać muzyki albo śpiewać w trakcie prysznica to ten pomysł z pewnością przypadnie Ci do gustu. Radio na wodę, brytyjskiej firmy Freeplay Energy. Nie dość że pomysłowe to i ekologiczne.
Czytaj całość
Dodano 22 marca 2010 | Dodał: Robert
Wypożycz sobie szafę grającą.
FunkyDiva jest niczym inny niż grającą maszyną do wypożyczenia. W swojej pamięci ma zapisane ponad 12 000 utworów muzycznych. Daje to pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Co ważne płaci się raz, a wszystko działa legalnie.
Czytaj całość
Dodano 29 września 2009 | Dodał: szymon
Yurtopia czyli utopijny pomysł na słuchawki
Na liście najciekawszych przedsiębiorstw miesięcznika Forbes znalazła się firma Yurtopia, która produkuje nietuzinkowe słuchawki do uszu. Dzięki niebieskim nakładkom i zaawansowanej technologii nie wypadną one z żadnego ucha, nawet najbardziej niekształtnego.
Czytaj całość
Dodano 15 lipca 2009 | Dodał: Robert
Obiecujący pomysł na muzyczny biznes
Dopetracks to największa na świecie internetowa kolekcja hip-hopowych beatów. W portalu znaleźć ich można ponad 70 000. Nie jest to jedyna atrakcja, którą oferuje witryna.
Czytaj całość