PrzejdźNaSwoje   >   nocleg
Tag: nocleg
Dodano 08 marca 2013 | Dodał: Robert
Więzienie zamienione na luksusowy hotel
W naszym kraju więzienia są mocno przepełnione. Zwyczajnie brakuje miejsc w zakładach karnych. A tym czasem w takiej Holandii jest ich aż nadto. Stare, nie spełniające swojej roli budynki więzienne są zamykane bądź przekształcane w luksusowe hotele, jak w przypadku Het Arresthuis w mieście Roermond.
Czytaj całość
Dodano 04 marca 2013 | Dodał: Robert
Pierwszy na świecie Panda Hotel
W Chinach, w południowo-zachodniej części prowincji Syczuan, otwarto niespełna 2 tygodnie temu hotel, nie dla pand, lecz całkowicie poświęcony pandom.
Czytaj całość
Dodano 19 lutego 2013 | Dodał: Robert
Nietypowy hotel na wodzie
Na szwedzkim jeziorze niedaleko Sztokholmu działa maleńki hotel, który urzeka swoją oryginalnością i przyciąga wielu turystów.
Czytaj całość
Dodano 05 lutego 2013 | Dodał: Robert
Hotel dla miłośników kolei
Stare wagony kolejowe przerobione na obiekty noclegowe to nic nadzwyczajnego. Jednakże hotel prowadzony przez rodzinę Duckinghaus w niemieckiej gminie Merzen zasługuje na uwagę.
Czytaj całość
Dodano 04 lutego 2013 | Dodał: Robert
Wynajmij pokój z osobistym przewodnikiem
Jeśli szukasz inspirującego, jedynego w swoim rodzaju miejsca na pobyt, warto zainteresować się serwisem Plus One Berlin. Oferuje on możliwość wynajęcia apartamentu wraz z dostępem do indywidualnego przewodnika. A wiedz, że wakacje to nie tylko nocleg.
Czytaj całość
Dodano 05 listopada 2012 | Dodał: Robert
Ekologiczny hotel dla aktywnych pomysłem na biznes
W brytyjskim, ekologicznym hotelu Cottage Lodge, aby oglądać telewizję, trzeba... pedałowac. Czyli coś w sam raz dla aktywnych turystów.
Czytaj całość
Dodano 25 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Hotel nie tylko do spania zwiększy dochody
W Amsterdamie został otwarty niedawno hotel Droog, który oferuje, oprócz standardowych usług noclegowych, takie atrakcje jak możliwość zrobienia zakupów w ekskluzywnym sklepie, wypicie drinka w ogrodzie z jadalnymi roślinami czy wizytę w galerii sztuki. I to wszystko w jednym miejscu.
Czytaj całość
Dodano 19 lipca 2012 | Dodał: Robert
Hostel pomysłem na ekoBIZNES
Hostel a raczej Eko Hostel to biznes jaki znaleźliśmy we Wrocławiu. Bardzo ciekawy pomysł na nocleg. Będąc w mieście, podczas wakacyjnych wędrówek, zachęcamy do odwiedzenia tego „zielonego” miejsca.
Czytaj całość