PrzejdźNaSwoje   >   ogród
Tag: ogród
Dodano 28 lipca 2013 | Dodał: nicky
Wypożyczalnia kóz pomysłem na biznes
Uciążliwe chwasty, zarośla i inwazyjna roślinność czyli to co dla posiadaczy zielonych terenów, ogródków czy działek stanowi kłopot lub niedogodność, dla innych jest apetycznym kąskiem.
Czytaj całość
Dodano 26 marca 2013 | Dodał: Robert
Trujący ogród pomysłem na biznes
Niby ogród a w nim rośliny, nic nadzwyczajnego. Otóż nie. Alnwick Garden w północnej części Anglii to jeden z najbardziej oryginalnych ogrodów na świecie. Jego niezwykłość zawdzięcza części o nazwie Poison Garden, czyli trujący ogród. Coś, co było pasją ówczesnych właścicieli, dziś jest częścią turystycznego biznesu.
Czytaj całość
Dodano 05 lipca 2012 | Dodał: Robert
Doniczka zamiast lampy
Jak wielu posiadaczy ogrodów zastanawia się na zainstalowaniem w nim oświetlenia. A to w postaci jakiś np. lamp solarnych, światełek czy innych dających światło wynalazków. Tak, aby oprócz funkcji praktycznej spełniało to również funkcję estetyczną.
Czytaj całość
Dodano 26 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Ogród na ścianie
Ilu ludzi mieszkając w mieście pełnym spalin, hałasu, zanieczyszczonego powietrza nie chciało by choć na chwilę odetchnąć, zrelaksować się na łonie natury, zwyczajnie odpocząć od nudnej, szarej codzienności? Z pewnością większość z nas.
Czytaj całość
Dodano 13 czerwca 2011 | Dodał: Robert
Prepara czyli pomysł na kuchenny ogródek
Prepara to nowojorska firma, która słynie z innowacyjnych rozwiązań w kuchni. Gama wyrobów jest rzeczywiście imponująca, od nowoczesnych stojaków na książki kucharskie po finezyjne łyżki do lodów.
Czytaj całość
Dodano 04 lutego 2010 | Dodał: Robert
Praca w domu – w innym wymiarze. Archipod.
Coraz więcej firm na całym świecie zatrudnia telepracowników. Praca na odległość nie koniecznie musi oznaczać niskie wynagrodzenie czy wykonywanie prostych czynności. Duża częśc międzynarodowych architektów, biur projektowych wykonuje zlecenia na odległość.
Czytaj całość
Dodano 21 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Usługi ogrodnicze nowej generacji
Elegancki trawnik i zadbany ogród to wizytówka każdego domu. Tym z nas, którzy nie przepadają za pracami ziemnymi, zapachem benzyny i rykiem kosiarki swoje usługi oferuje Clean Air, czyli zespół bezszelestnych ogrodników.
Czytaj całość
Dodano 24 listopada 2009 | Dodał: Robert
Stolik koktajlowy zintegrowany z kominkiem
Paleniska i buchające płomienie nadają każdemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Firma ze słonecznej Kalifornii postanowiła pójść o krok dalej i stworzyła kominek jedyny w swoim rodzaju.
Czytaj całość
Dodano 28 września 2009 | Dodał: Wespa
easyBloom czyli kwitnący pomysł na biznes
Do tej pory na wszystkie pytania dotyczące sadzenia roślin i ich pielęgnacji odpowiadały nasze mamy i babcie. Niedawno na rynku pojawiło się urządzenie, które zwalnia je z tego obowiązku. Mowa o easyBloom.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Uchwyty ogrodowe do kieliszków pomysłem na firmę
Kolejny gadżet do naszej kolekcji pomysłów na biznes. Czas na piknik! Wino - jedna z zakazanych przyjemności. Gdy pijemy wino ogarnia nas błogie uczucie, twarz zalewa rumieniec i czujemy dreszcz emocji.
Czytaj całość