PrzejdźNaSwoje   >   okulary
Tag: okulary
Dodano 23 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Oprawki okularów z ludzkich włosów pomysłem na biznes
Do wyrobu biżuterii używano już wielu materiałów, choćby kociej sierści czy śmieci. Brytyjskie Studio Swine zaprojektowało i stworzyło okulary z... ludzkich włosów.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2012 | Dodał: Robert
Okulary na migrenę pomysłem na biznes
Czasem dzieje się tak, że nasze oczy bardzo źle reagują na światło. Może mieć to miejsce np. w sklepie ze sztucznym oświetleniem. Wiele godzin spędzonych przed komputerem czasem, oprócz oczy, boli nas również głowa. Firma z USA stworzyła okulary, które w znacznym stopniu niwelują te dolegliwości.
Czytaj całość
Dodano 29 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Samoregulujące okulary
Starzenie się może być wyzwaniem. Jest to proces, który czeka każdego człowieka. Im jesteśmy starsi tym jest większe prawdopodobieństwo wystąpienia jakiejś dolegliwości. Czasem szwankuje nam wzrok i potrzebne są okulary, a to do czytania, do oglądania telewizji, do jazdy samochodem. Ale czy potrzebujemy ich aż tyle?
Czytaj całość
Dodano 12 czerwca 2009 | Dodał: admin
Zobacz więcej
Golfiści często narzekają, że zły zamach lub zarośla w pobliżu pola, pozbawiają ich stosów piłeczek. Na ratunek wyruszyła firma Visiball, dystrybutor jedynych w swoim rodzaju okularów dla miłośników golfa.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Nowatorskie okulary pomysłem na biznes
Rewolucyjne binokle pomyslem na biznes. W Wielkiej Brytanii furorę robią okulary, zakładane nie jak to się przyjęło od przodu, ale od tyłu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych magnesów wykonanych w oparciu o technologię wykorzystywaną przez NASA.
Czytaj całość