PrzejdźNaSwoje   >   pies
Tag: pies
Dodano 26 grudnia 2013 | Dodał: nicky
Domy dla psów pomysłem na własny biznes
Jest wierny, ufny, przywiązuje się do swojego właściciela i z radością wita swojego pana przychodzącego po ciężkim dniu pracy. To nikt inny jak pies, który jest powszechnie uważany za najlepszego przyjaciela człowieka, a biznes ten jest adresowany właśnie do miłośników czworonożnych przyjaciół.
Czytaj całość
Dodano 19 listopada 2012 | Dodał: Robert
Psi catering pomysłem na biznes
W Chicago działa firma, która zajmuje się sprzedażą psich przysmaków wprost z ciężarówki.
Czytaj całość
Dodano 18 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Psie lody dla ochłody pomysłem na biznes
Miesiąc temu zamieściliśmy artykuł o lodach dla psów sprzedawanych w pudełkach. Można je kupić on-line oraz w sklepie stacjonarnym. Teraz znaleźliśmy firmę, również w Wielkiej Brytanii, która oferuje lody w wafelku wprost z ciężarówki.
Czytaj całość
Dodano 18 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Specjalne klatki dla psów pomysłem na biznes
Idąc na zakupy ze swoim pupilem często nie mamy go gdzie zostawić. A wejść do sklepu czy marketu raczej się nie da, zaraz zostaniemy wyproszeni przez ochroniarza. I czeka tak ten psiak, przywiązany na smyczy do pobliskiego płotu. Na rozwiązanie tego zjawiska wpadła firma z Norwegii, Norsk Hundeparkering AS.
Czytaj całość
Dodano 05 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Firma sprzątająca psie odchody pomysłem na biznes
Wiadomo, że pies na powietrzu swoje potrzeby załatwić musi. Często, tę jego „potrzebę” można spotkać w parku, na chodnikach czy przydomowych trawnikach. Wówczas właściciele takiego czworonoga powinien po nim posprzątać. Niestety, mało kto poczuwa się do tego obowiązku.
Czytaj całość
Dodano 21 września 2012 | Dodał: Robert
Piwo dla psów pomysłem na biznes
Było o winach dla psów, o lodach dla psów, o lalkach dla psów teraz przyszedł czas na piwo dla psów. Jego produkcją i sprzedażą w Stanach Zjednoczonych zajmuje się firma 3 Busy Dogs.
Czytaj całość
Dodano 04 lipca 2012 | Dodał: Robert
Specjalna obroża dla psów
Wiemy, że bardzo kochacie swoje zwierzaki. A ile razy się zdarzyło, że uciekł Wam pies w nocy. Trzeba było go szukać, a warunki ku temu nie były sprzyjające. Pewna firma wpadła na ciekawy pomysł.
Czytaj całość
Dodano 07 czerwca 2010 | Dodał: Robert
Samokontrolująca obroża linkowa – Polski wynalazek.
Są pewne szacunki które pokazują, że po Korei Południowej mamy najwięcej psów w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Naprawdę. Stąd Państwo mogą rozumieć dlaczego w Polsce jest tyle zagranicznych koncernów z branży utrzymania zwierząt domowych.
Czytaj całość
Dodano 16 lutego 2010 | Dodał: Robert
Pies tropiciel pomaga odnaleźć zagubione zwierzaki.
Uciekł ci kiedyś pies? Wróciłaś z pracy do domu w którym nie było śladu po ukochanym kocie. Jest na to rada, nie koniecznie u jasnowidza.
Czytaj całość
Dodano 17 stycznia 2008 | Dodał: Robert
Hotel dla psów pomysłem na biznes
Wyobraź sobie własny ciekawy biznes, taki w którym każdego rana jak otwierasz drzwi by zaczerpnąć świeżego powietrza wita Ciebie 5 Twoich klientów, prosząc tylko o zwrócenie Twojej uwagi.
Czytaj całość