PrzejdźNaSwoje   >   pomoc
Tag: pomoc
Dodano 10 grudnia 2010 | Dodał: Robert
Ostatnie tygodnie realizacji projektu HelpInvest!
Zapraszamy serdecznie do korzystania z bezpłatnego wsparcia merytorycznego i inwestycyjnego dla osób poszukujących inwestora dla swojego projektu lub firmy. W ramach doradztwa podpowiemy, w jaki sposób napisać biznes plan oraz przygotować się do prezentacji przed inwestorem. Dokonamy również wstępnej oceny inwestycyjnej z uwzględnieniem szans na pozyskanie inwestora.
Czytaj całość
Dodano 06 kwietnia 2010 | Dodał: Robert
Kup ShelterBox i pomóż światu
Kiedy wspieramy fundacje charytatywne, rzadko wiemy na jaki konkretnie cel przeznaczane są nasze pieniądze. Tom Henderson, założyciel ShelterBox postanowił to zmienić.
Czytaj całość
Dodano 13 czerwca 2009 | Dodał: admin
Co jeszcze muszę wiedzieć zanim otworzę firmę
Kiedy już Państwo zdecydują który z tych prezentowanych na naszej stronie pomysłów wprowadzić w życie potrzebnych jest jeszcze tylko kilka małych kroków, aby wizję, którą już teraz Tworzycie w Swojej głowie urzeczywistnić.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
HippoWaterRoller - ogólnoswiatowa pomoc dla Afryki
HippoWaterRoller – połączone siły międzynarodowe pomagają ubogim krajom. Zapewne wiele osób widziało jak w krajach afrykańskich ludzie transportują wodę na swoich głowach. Bardzo często masa takich baniaków przekracza 20 kg, co dla młodego organizmu bywa bardzo niszczące. Skrzywienia kręgosłupa, garb, płaskostopie, a nawet śmierć nie są odosobnione. To był obraz afrykańskiej równiny.
Czytaj całość