PrzejdźNaSwoje   >   pomysł
Tag: pomysł
Dodano 23 listopada 2014 | Dodał: Robert
One Light Charcoal wygodny sposób na grillowanie
Pewnego słonecznego dnia Felipe Correa postanowił wprowadzić zmiany do swojej ulubionej rozrywki- grillowania. Każdy etap BBQ sprawiał mu ogromną przyjemność, oprócz jednego- rozpalania paleniska.
Czytaj całość
Dodano 27 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Grilluj i zarabiaj
Grillowanie na balkonie czy w mieszkaniu? Myślisz, niemożliwe. Przedstawimy pomysł dzięki któremu tę, jakże lubianą przez większość ludzi, czynność będzie można wykonywać praktycznie wszędzie. Nie straszny będzie nawet deszcz czy mróz.
Czytaj całość
Dodano 24 marca 2010 | Dodał: Hunter
Kubek w standardowym rozmiarze baristy
Przy produkcji kubka papierowego zużywane jest średnio 2,5 razy więcej surowego drewna niż wynosi jego końcowa masa. Dodatkowo kubki te, nie mogą przepuszczać cieczy i pokrywane są okładziną z polietylenu, która uniemożliwia pełen rozkład i biodegradację.
Czytaj całość
Dodano 09 marca 2010 | Dodał: Robert
Załóż firmę, zatrudnij pracowników i zdobądź wizę do USA.
Inc.com: John Kerry demokrata ze stanu Massachusetts wraz ze swoim kolegą przygotował specjalną ustawę. Roboczo nazwaną Start-up Visa Act. Która to powinna otworzyć drzwi do Stanów Zjednoczonych dla bardziej przedsiębiorczych imigrantów.
Czytaj całość
Dodano 25 lutego 2010 | Dodał: Robert
Rower do przeprowadzek.
Nic tak bardzo nie niszczy spokoju jak przeprowadzka. Dla jednych konieczność, dla innychn przyjemność. Jednak są grupy społeczne , które zmieniają miejsce zamieszkania częściej niż przeciętny obywatel.
Czytaj całość
Dodano 30 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Liftpod ułatwia pracę na wysokościach
Praca na drabinie nie należy do najłatwiejszych. Z myślą o działaniu na wysokości powstał, obsypany wieloma nagrodami, Liftpod, zaprojektowany przez firmę JLG.
Czytaj całość
Dodano 21 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Agencja oferuje reklamy z mchu i bakterii
Kilka miesięcy temu na łamach przejdznaswoje.pl opisywaliśmy nietypową agencję reklamową, wykonującą czasowe reklamy z morskiej słonej wody.
Czytaj całość
Dodano 26 listopada 2009 | Dodał: Robert
Miuki -  miły projekt
Meble, tworzą nastrój wnętrza i decydują o tym jak się czujemy w danym otoczeniu. Muszą nie tylko dobrze się prezentować, ale też być wygodne i praktyczne. Meble, produkowane przez Polską firmę Miuki spełniają wszystkie te wymagania i są naprawdę dobrze zaprojektowane.
Czytaj całość
Dodano 01 września 2009 | Dodał: Robert
Chilldisc czyli pomysł na lodowaty biznes
Amatorzy trunków wiedzą, że napoje najlepiej smakują kiedy są schłodzone, czyli tylko w momencie podania. Z czasem zawartość szklanki osiąga temperaturę pokojową i nie nadaje się do konsumpcji. Maksymalną przyjemność z każdego łyku zapewnia Chilldisc.
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Tuk tuki pomysłem na firmę transportową
Tuk tuk to popularny tajlandzki środek komunikacji. Sympatyczny trójkołowiec zagościł też na dobre w Europie. Przedstawiamy Tuk Tuk Company czyli najlepszą holenderską firmę przewozową.
Czytaj całość
1  2  >  >>