PrzejdźNaSwoje   >   pomysł na biznes
Tag: pomysł na biznes
Dodano 25 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Biuro w podróży pomysłem na biznes
Pewien Szwed, Erik Olovsson, doszedł do wniosku, że w czasach kiedy sytuacja na ryku pracy nie jest stabilna, że można się udać w podróż i tej pracy poszukać. Tak też uczynił i otworzył swoje biuro projektowe w busie.
Czytaj całość
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Oszczędzaj energię z Fridgeezoo
Ilu z nas zdarza się, że zbyt długo trzymamy otwartą lodówkę. To oczywiście duża strata energii. Firma z Japonii wpadła na pewien pomysł, aby maksymalnie skrócić czas otwarcia lodówki i w konsekwencji oszczędzenie energii, na umieszczenie w środku gadających lodowych zwierzaków. W ten sposób stworzyła Fridgeezoo.
Czytaj całość
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Stanik, który bada piersi pomysłem na biznes
Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór u kobiet. W Polsce dotyka on ponad 15 000 kobiet każdego roku. Aby go całkowicie wyleczyć trzeba go odpowiednio wcześnie wykryć. I tu najważniejsza jest profilaktyka. Tu z pomocą przyszła pewna firma z USA, która zaprojektowała stanik potrafiący wcześniej wykryć zmiany nowotworowe w piersiach. Oprócz tego, nie ukrywajmy, pomysł na zyskowny biznes.
Czytaj całość
Dodano 22 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Tajemnicze słodycze z Japonii pomysłem na biznes
Za niewielką opłatą abonamentową można otrzymać i zajadać się słodyczami prosto z kraju kwitnącej wiśni.
Czytaj całość
Dodano 11 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zrób sobie niezwykłe zdjęcia
W kabinach fotograficznych, za niewielkie pieniądze można sobie zrobić zdjęcia, czy to paszportowe, czy z głupią miną etc. Są one, nie oszukujmy się, nie najlepszej jakości. Ale nie ma co wymagać do zwykłej maszyny. Pewne studio z Francji postanowiło wprowadzić trochę luksusu do świata zdjęć wykonywanych w kabinach fotograficznych.
Czytaj całość
Dodano 24 maja 2010 | Dodał: Robert
Yogurtini- restauracja z pomysłem
Wyjeżdżając do południowej Kalifornii można poza pięknym słońcem odnaleźć kilka innych interesujących miejsc. Niewątpliwie stan ten należy do najbardziej innowacyjnych na świecie, a gdyby był osobnym państwem – 7 światową gospodarką. Nie inaczej jest w naszym najnowszym pomyśle na biznes Yogurtini założonym przez młodą Natashę Nelson.
Czytaj całość
Dodano 05 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Energetyka zrównoważona czyli pomysł na własny biznes
Przemysł energetyczny leży niewątpliwie u podstaw gospodarek światowych. Obecnie jesteśmy świadkami niezmiernie radykalnej przemiany, która określona jest przez uczonych mianem budowania energetyki zrównoważonej.
Czytaj całość
Dodano 08 września 2009 | Dodał: Robert
Park rozrywki w hucie stali
Postindustrialne ruiny, opuszczone hale produkcyjne i puste hangary często straszą przechodniów. W Duisburgu na terenie niedziałającej już huty stali powstał natomiast cieszący się popularnością nietypowy park rozrywki.
Czytaj całość
Dodano 02 września 2009 | Dodał: Robert
Pomysł na artystyczny biznes turystyczny
W czasie zwiedzania obcego miasta nic nie przyda się bardziej niż wskazówki udzielone przez miejscowych. Co zrobić, kiedy nie ma się znajomego, który pomógłby zaplanować najbardziej atrakcyjną trasę? Wystarczy sięgnąć po nowe mapy z serii „à la carte”.
Czytaj całość
Dodano 22 lipca 2009 | Dodał: Robert
Pomysł na nietypowy portal windykacyjny
David Rosen mieszka i pisze w Nowym Jorku. Portal na którym reklamował swoją najnowszą książkę: „I just want my pants back” stał się hitem, a o powieści zrobiło się głośno zanim jeszcze trafiła ona na półki sklepowe.
Czytaj całość
1  2  3  4  >  >>