PrzejdźNaSwoje   >   pomysł na firmę
Tag: pomysł na firmę
Dodano 25 stycznia 2015 | Dodał: Robert
Słoma inaczej – pomysłem na biznes
Nastały czasy ekologii i kto z nas nie zastanawiał się czy nie prowadzić życia proekologicznego. Dzięki staremu pomysłowi w nowym wydaniu ogrzejemy dom czy mieszkanie taniej i ekologiczniej. Zamiast wydobycia drogiego węgla, można z powodzeniem wykorzystać … słomę, która jest mniej kaloryczna, ale za to jest prawie dwukrotnie tańsza w okresowym rozliczeniu.
Czytaj całość
Dodano 30 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Wzorzyste czapki w limitowanej edycji pomysłem na biznes
Czapki znane są już od XIV wieku. Nakrycie głowy, wykonane zazwyczaj z miękiego materiału ma za zadanie chronic głowę noszącego przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Obecnie wzorów czapek z daszekiem jest mnóstwo. Ale są marki, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem.
Czytaj całość
Dodano 10 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
H2Office pomysłem na nawodne biuro
Pływające biuro to najnowsza propozycja brytyjskiej firmy Water Space. H2Office zostało zaprojektowane tak, żeby służyć zarówno służbowym obowiązkom jak i wypoczynkowi.
Czytaj całość
Dodano 13 lipca 2009 | Dodał: Robert
Silikonowe akcesoria dla dzieci pomysłem na biznes
Historia firmy Silikids rozpoczęła się w 2006 roku. Grupa przyjaciół zaniepokojona kiepską jakością artykułów dziecięcych postanowiła stworzyć serię nowych produktów.
Czytaj całość
Dodano 10 lipca 2009 | Dodał: Robert
Pomysł jak brzytwa
W zamierzchłych czasach mężczyźni, żeby się ogolić musieli wybrać się dwa-trzy razy w tygodniu do miasta i odwiedzić golibrodę lub balwierza. Ci bogaci goleni byli przez specjalnie przeszkolonych do tego służących. Dziś zawody te odeszły w niepamięć, mężczyźni sami zajmują się toaletą. Nie oznacza to jednak, że potrafią się golić.
Czytaj całość
Dodano 10 lipca 2009 | Dodał: Robert
Przyczep komuś łatkę i zarób
Stuck on you to australijska firma, która od 1995 roku pomaga rodzicom w zorganizowaniu spraw codziennych. Produkuje ona nalepki i naszywki na wszystkie elementy dziecięcej garderoby i nie tylko.
Czytaj całość
Dodano 07 lipca 2009 | Dodał: Robert
Moof wpraw swoją firmę w ruch
Maraka Areaware z Nowego Jorku wprowadziła na rynek nowy model roweru o wdzięcznej nazwie Moof. Łączy on w sobie walory eleganckiego bicykla i ekologicznego pojazdu.
Czytaj całość
Dodano 06 lipca 2009 | Dodał: Robert
Dobry pomysł na interes - gwiezdna kabina
Carre detoiles to całkiem nowe podejście do turystyki, które może stać się wspaniałym pomysłem na własną działalność gospodarczą. Firma Bocages wprowadziła niedawno na rynek przenośne, małe domki, posiadające okienko dachowe, przez które można podziwiać gwiazdy.
Czytaj całość
Dodano 26 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Pełen energii pomysł na biznes
Kiedy Micheal Adams odrabiał lekcje w 2004 roku nie przepuszczał, ze jego praca domowa stanie się pomysłem na własny biznes.
Czytaj całość
Dodano 20 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Świeży pomysł na biznes
Według magazynu The Independent, jedzenie marnuje około 30% gospodarstw domowych, szczególnie ludzie młodzi i z małymi dziećmi. Count On It to prosta w użyciu, uniwersalna naklejka, która w mgnieniu oka powie Ci, czy jedzenie w Twojej lodówce jest jeszcze świeże.
Czytaj całość
1  2  3  4  >  >>