PrzejdźNaSwoje   >   portal
Tag: portal
Dodano 22 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Niemiecki portal sprzedaje tajemnicze koszulki
Klienci uwielbiają sami decydować o tym co kupią, okazuje się że cieszą się jeszcze bardziej gdy otrzymują niespodzianki. Niemiecki portal internetowy Hipstery, sprzedaje koszulki, na których wygląd zamawiający mają tylko ograniczony wpływ.
Czytaj całość
Dodano 07 pażdziernika 2009 | Dodał: Taya_Qeel
Modna niespodzianka czyli pomysł na odświeżenie garderoby
Ubrania, nawet te najlepsze, mają to do siebie, że często się nudzą. Co zrobić z nie noszonymi od miesięcy kawałkami garderoby? Portal z Cambridge pomaga się ich pozbyć w niecodzienny sposób.
Czytaj całość
Dodano 01 pażdziernika 2009 | Dodał: Olek
Poczuj miętę do pieniędzy
Nagroda Edisona, ponad milion użytkowników, jedno z najlepszych na świecie oprogramowań finansowych. Przestawiamy Mint.com: inteligentnego managera wydatków.
Czytaj całość
Dodano 17 września 2009 | Dodał: Robert
Kreatorperfum.pl, czyli zapach skrojony na miarę
Perfumy tak jak moda często ulegają zmianom. Czasem zdarza się, że nasze ulubione zapachy nie są już produkowane lub poszukujemy czegoś innego niż dostępne na półce. Co wtedy zrobić?
Czytaj całość
Dodano 17 września 2009 | Dodał: Robert
DailyPerfect codzienna porcja ciekawych informacji
Setki portali internetowych prześcigają się w zamieszczaniu informacji. Niestety około 60% wpisów nie zasługuje na naszą uwagę z różnych powodów. Na szczęście jest już serwis, który oferuje codzienną porcję indywidualnie i trafnie dobranych informacji.
Czytaj całość
Dodano 15 września 2009 | Dodał: Robert
Eko plecak, czyli ekologiczny Lifestyle
Fiński portal One did it to ciekawa propozycja, dla tych którzy starają się dbać o otaczający nas świat. Twórcy portalu zaprojektowali specjalne narzędzie, które pomaga zobaczyć jaki wpływ każdy z nas ma na środowisko.
Czytaj całość
Dodano 28 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Piękna sylwetka pomysłem na portal
Co najlepiej pomaga w odchudzaniu i wspomaga silną wolę? Według założycieli serwisu ThinnerView.com zbawcze działanie ma wyobrażenie własnej sylwetki po zakończonej kuracji odchudzającej.
Czytaj całość
Dodano 22 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Niecodzienny rarytas pomysłem na biznes
Światowa kuchnia jest różnorodna i inspirująca. Rekordy popularności biją programy kulinarne z odległych miejsc globu. Ci, którzy chcieliby skosztować dziwnych przysmaków nie wychodząc z domu mają powody do radości.
Czytaj całość
Dodano 19 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
jakdojade.pl
W ostatnim czasie miasto stołeczne Warszawa uruchomiło serwis jakdojade.pl, czyli zaawansowaną wyszukiwarkę połączeń komunikacji miejskiej. Wcześniej system ten z powodzeniem funkcjonował już w 3 innych ośrodkach.
Czytaj całość
Dodano 18 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Greenbookings.com pomysł na niezwykły portal turystyczny
Podróżowanie to niewątpliwie jedno z najprzyjemniejszych zajęć na świecie.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  >  >>