PrzejdźNaSwoje   >   relaks
Tag: relaks
Dodano 16 listopada 2014 | Dodał: Robert
Pływaj i grilluj z BBQ-DONUT
W Gdańsku, przy restauracji Miasto Aniołów działa jedyna w Polsce i na świecie okrągła łódź BBQ-DONUT® z możliwością grillowania. Każdy może zostać kapitanem pływającego grilla.
Czytaj całość
Dodano 25 lutego 2013 | Dodał: Robert
Łódka z jacuzzi pomysłem na biznes
Teraz żeglowanie śródlądowe stało się jeszcze przyjemniejsze. Umila je HotTug - łódka, wymyślona przez Holendrów, która jest jednocześnie pływającym jacuzzi.
Czytaj całość
Dodano 21 lutego 2013 | Dodał: Robert
Kawiarnia tylko dla kobiet pomysłem na biznes
W Japonii od 2 miesięcy działa kawiarnia, której oryginalność polega na tym, że z jej usługi skierowane są wyłącznie do kobiet a dodatkowo mogą sobie one uciąć relaksującą drzemkę.
Czytaj całość
Dodano 26 września 2012 | Dodał: Robert
Zamiast kina jacuzzi
Kiedyś modne było kino samochodowe. Siedziało się z dziewczyną w aucie i podziwiło klasyka na wielkim ekranie. Teraz, pewna brytyjska firma poszła o krok dalej i organizuje nietypowe kino, gdzie siedząc w jacuzzi na świeżym powietrzu podziwiamy grę aktorską na dużym ekranie.
Czytaj całość
Dodano 31 marca 2010 | Dodał: Robert
Powstał pierwszy w Polsce ośrodek leczenia stresu metodą floatingu
Każdy z nas ma swoje sprawdzone recepty na relaks, tak potrzebny w codziennej gonitwie. Dla wielu jest to kąpiel z olejkami aromatycznymi lub dobra książka. Większość ludzi jako najbardziej efektywną metodę na całkowite rozluźnienie całego ciała, wskazuje wizytę u masażysty lub seans jogi. Tymczasem na polskim rynku, pojawiła się kabina do floatingu, która sprawia, iż możemy zaaplikować sobie dawkę dobroczynnego masażu, wyciszenia i spokoju podczas seansu w specjalnym pomieszczeniu wypełnionym wodą.
Czytaj całość
Dodano 02 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Sleepbox umożliwia sen gdziekolwiek jesteś
Osoby, które często podróżują wiedzą jak cenny jest sen i odpoczynek w długiej trasie. Grupa rosyjskich architektów zaprojektowała specjalne pomieszczenie o nazwie Sleepbox, które umożliwi relax każdemu w nawet najbardziej zatłoczonym miejscu.
Czytaj całość
Dodano 03 pażdziernika 2009 | Dodał: vero1978
Dutchtub  czyli pomysł na balię w nowym wydaniu
Floris Schoonderbeek, Holenderski artysta i przedsiębiorca zaprojektował SPA, które spodoba się wielu osobom. W ogrodzie, nad jeziorem, zimą i latem- własna przenośna balia o wdzięcznej nazwie Dutchtub przyda się zawsze.
Czytaj całość
Dodano 28 lipca 2009 | Dodał: Robert
Powolna krowa pomysłem na szybki sukces
Napoje energetyczne dają siłę, mobilizują i pomagają przetrwać stres. Niestety po ich spożyciu większość osób czuje się zdecydowanie gorzej. Lepszym rozwiązaniem jest wypicie Powolnej Krowy- czyli kanadyjskiego specyfiku.
Czytaj całość