PrzejdźNaSwoje   >   restauracja
Tag: restauracja
Dodano 16 listopada 2014 | Dodał: Robert
Steampunkowa restauracja pomysłem na biznes
Napędzany parą wehikuł czasu, cyborg ze sztuczną inteligencją, czyli wszystko to, czego Juliusz Verne, Herbert George Wells czy Mark Twain nie zdążyli stworzyć, nadrabiają dziś miłośnicy steampunku.
Czytaj całość
Dodano 20 lutego 2013 | Dodał: Robert
Restauracja z jadalnymi owadami pomysłem na gastronomiczny biznes
Na warszawskim Ursynowie działa od niespełna dwóch tygodni, pierwsza w Polsce restauracja serwująca tylko i wyłącznie dania z jadalnych owadów. Jeśli chcielibyście spróbować np. szarańczy czy świerszcza w panierce nie musicie lecieć do Azji. Wystarczy odwiedzić lokal Co To To Je.
Czytaj całość
Dodano 11 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Restauracja bez kelnerów pomysłem na biznes
W niemieckiej Norymberdze działa restauracja, która nie tylko oferuje smaczne potrawy ale również jest zaawansowanym centrum techniki, w którym prawie wszystkie czynności wykonują zautomatyzowane podajniki do jedzenia.
Czytaj całość
Dodano 19 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Restauracja w skale pomysłem na biznes
Zamknij oczy... wyobraź sobie siebie w wapiennej jaskini. Teraz wyobraź sobie znajdującą się tu doskonałą restaurację, która "oddycha i czuje" morze a Ty w niej smakujesz pyszne dania i rozkoszujesz się niesamowitym widokiem.
Czytaj całość
Dodano 03 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Zmysłowa randka w ciemno
Zapewne większość z Was słyszało zdanie Maksa (Jerzy Stuhr) bohatera kultowej Seksmisji (reż. Juliusz Machulski, 1984) "Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę". I to właśnie może powiedzieć gość restauracji Dans Le Noir, gdyż posiłki spożywane są tutaj w całkowitych ciemnościach.
Czytaj całość
Dodano 15 listopada 2012 | Dodał: Robert
Restauracja – toaleta pomysłem na biznes
Zjeść z ukochaną romantyczną kolację w toalecie? Napić się piwa z kumplami siedząc na sedesie? Jak najbardziej jest to możliwe. Na Tajwanie działa sieć restauracji, które swoim wystrojem przypominają publiczną toaletę. Czy odważsz się tam zjeść?
Czytaj całość
Dodano 14 listopada 2012 | Dodał: Robert
Daj napiwek kelnerowi
Dając napiwek doceniamy pracę obsługi w restauracji czy barze. Jakby nie patrzec, to dla nich dodatkowy zarobek. Niestety, nawet najbardziej zadowolony klient, który z braku gotówki musi zapłacic kartą, pozbawia kelnera dodatkowego dochodu. Na szczęście już wkrótce koszmar kelnerów i barmanów odejdzie w zapomnienie.
Czytaj całość
Dodano 09 listopada 2012 | Dodał: Robert
Restauracja na dnie oceanu pomysłem na biznes
Chcesz zjeść posiłek w nietypowych, wręcz ekstremalnych warunkach? Żaden problem. Na Malediwach działa pierwsza na świecie restauracja znajdująca się pod powierzchnią oceanu.
Czytaj całość
Dodano 25 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Conflict Kitchen – nietypowa restauracja pomysłem na biznes
W Polce raczej ciężko byłoby otworzyć restaurację działającą na takich samych zasadach jak amerykańska Conflict Kitchen. Dlaczego? Ponieważ restauracja ta serwuje dania krajów, z którymi USA są w konflikcie.
Czytaj całość
Dodano 18 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Poczuj się jak komiksowy Sknerus McKwacz
Dlaczego jak on? Otóż mieszkał on w swoim skarbcu . Miał tyle monet, że zwyczajnie po nich chodził. W restauracji The Standard Hill w nowojorskim hotelu sieci Standard Hotels znajduje się podłoga, która wyłożona jest tysiącami monet.
Czytaj całość
1  2  3  >  >>