PrzejdźNaSwoje   >   samochód
Tag: samochód
Dodano 02 lutego 2015 | Dodał: Robert
Odbierz dotację i  otwórz dochodową mobilną myjnię parową
Myjnie parowe to innowacyjne rozwiązanie, które rewolucjonizuje branżę myjni samochodowych i robi furorę wśród konsumentów oraz przedsiębiorców szukających pomysłu na dochodowe przedsięwzięcie. Dzięki chętnie przyznawanym dotacjom na przyjazne dla środowiska rozwiązania teraz ekologiczną myjnię parową można szybko otworzyć, nie wydając ze swojej kieszeni nawet złotówki.
Czytaj całość
Dodano 27 lutego 2013 | Dodał: Robert
Twike – jeszcze rower czy już samochód?
Od wielu lat produkowany jest w Niemczech. Cały czas cieszący się dużym zainteresowaniem. Jeździ w wielu krajach Europy. Krótko mówiąc, Twike jest to rower z silnikiem elektrycznym w obudowie miniaturowego samochodu.
Czytaj całość
Dodano 15 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
SpinCar rewolucja w parkowaniu
Jak widać na naszych ulicach, przede wszystkim w miastach wielu ludzi ma problem z parkowaniem. Nie będziemy się tutaj licytować i rozgraniczać, która płeć sobie z tym gorzej radzi. Istotne, że ten problem wielu przyprawia o szybsze bicie serca. Pewien polski naukowiec przedstawił koncepcję samochodu, którym bez żadnych problemów zaparkujemy wszędzie.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Latający samochód pomysłem na biznes
Wkrótce, mamy nadzieje że w niedalekiej przyszłości będzie można omijać uliczne korki w bardzo prosty sposób... przelatując nad nimi. Może wydawać się to jakimś żartem ale nie jest. Chcielibyśmy przedstawić holenderski projekt o nazwie PAL-V One.
Czytaj całość
Dodano 11 kwietnia 2012 | Dodał: Robert
Spragniony kawy w samochodzie? HandPresso
Założona we Francji firma produkuje małe i poręczne ekspresy do kawy idealnie nadające się do...samochodu.
Czytaj całość
Dodano 09 sierpnia 2011 | Dodał: Robert
Masz iPhona i problem z samochodem? Rozwiązane.
Zdarzyło ci się ze w trakcie jazdy bądź stając w korku na tablicy przyrządów podświetliła się kontrolka silnika? Na pewno. Teraz możesz sprawdzić co się stało i to bez umawiania się z mechanikiem.
Czytaj całość
Dodano 09 sierpnia 2011 | Dodał: Robert
Jak zaoszczędzić kilkadziesiąt procent na importowanym samochodzie.
Odpowiedź znają obywatele naszego sąsiada – Ukrainy. Zanim pojazd trafi do ich kraju przecinają go na pół, płaca mniej cła i podatków i na miejscu spawają go z powrotem.
Czytaj całość
Dodano 08 czerwca 2010 | Dodał: Robert
Jeździsz dużo po mieście – zacznij na tym zarabiać.
Odkąd reklama stała się dźwignia postępu wynaleziono już jej wiele odmian. I na przejdznaswoje prezentowaliśmy firmy, które z mchu i porostów tworzyły loga, poprzez przedsiębiorstwa wytwarzające latające piany z napisami zleceniodawców. W zasadzie dziś o czym tylko pomyślimy, ktoś jest w stanie wprowadzić w życie.
Czytaj całość
Dodano 30 marca 2010 | Dodał: Robert
Sprzedać samochód z humorem i dobrą ceną.
Masz problem ze swoim stary samochodem, nikt nie dzwoni, nie wysyła maili. Obejrzyj ten poniższy film i zobacz jak z humorem sprzedać samochód i jeszcze zarobić.
Czytaj całość
Dodano 26 marca 2010 | Dodał: Robert
Często podróżujesz na długich trasach? Zobacz jak możesz się wyspać
Australia jest jednym z najmniej zaludnionych kontynentów świata. I choć władze tego kraju przewidują , że w ciągu najbliższych 20 lat ich liczba wzrośnie do 35 mln obywateli (obecnie 24mln) to i tak nie wypełni to choć w ułamku procenta wolnej przestrzeni.
Czytaj całość
1  2  >  >>