PrzejdźNaSwoje   >   środowisko
Tag: środowisko
Dodano 28 lutego 2011 | Dodał: Robert
Eco trend – biodegradalne buty
W erze wielkiego zainteresowania ekologią, każdy chce wszystko robić zgodnie z naturą. Christiaan Maats i Dirk-Jan Oudshoorn chcą ułatwić to zadanie, proponując nam ekologiczne obuwie.
Czytaj całość
Dodano 12 września 2010 | Dodał: Robert
eBay wspiera przesyłki - ekologicznie
Już kilka razy na łamach przejdznaswoje.pl pisaliśmy o pomysłach rozwiązujących problemy...przesyłek. Pojawiały się firmy oferujące socjalne „podrzucanie” paczek we wskazane miejsce, tradycyjne sklepy jako punkty zbioru i wydawania itd
Czytaj całość
Dodano 24 marca 2010 | Dodał: Hunter
Kubek w standardowym rozmiarze baristy
Przy produkcji kubka papierowego zużywane jest średnio 2,5 razy więcej surowego drewna niż wynosi jego końcowa masa. Dodatkowo kubki te, nie mogą przepuszczać cieczy i pokrywane są okładziną z polietylenu, która uniemożliwia pełen rozkład i biodegradację.
Czytaj całość
Dodano 23 lutego 2010 | Dodał: admin
VeggieTrader pomysłem na biznes - aktualizacja
Pamiętają Państwo pomysł z kwietnia 2009 roku, który obiecaliśmy, że będziemy aktualizować bo się bardzo podoba? Oto i jest uaktualnienie.
Czytaj całość
Dodano 21 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Usługi ogrodnicze nowej generacji
Elegancki trawnik i zadbany ogród to wizytówka każdego domu. Tym z nas, którzy nie przepadają za pracami ziemnymi, zapachem benzyny i rykiem kosiarki swoje usługi oferuje Clean Air, czyli zespół bezszelestnych ogrodników.
Czytaj całość
Dodano 20 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Makedo czyli jak zrobić coś z niczego
Makedo to pomysłowy zestaw złączek, który pozwala na tworzenie nowych przedmiotów i dekorowanie wnętrz przy użyciu nieużywanych już rzeczy. Dzięki niemu łączyć można wiele materiałów takich jak karton, plastik czy tkaniny.
Czytaj całość
Dodano 16 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Ekologiczne kartony ułatwiają przeprowadzkę
Nieodłącznym elementem przeprowadzki są stosy kartonów, które trzeba kupić, a potem z reguły wyrzucić. Pewne amerykańskie przedsiębiorstwo proponuje alternatywne rozwiązanie, które nie przyczyni się do zwiększenia liczby śmieci, a nawet ją zmniejszy.
Czytaj całość
Dodano 15 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Stado kóz oczyści teren
Działka kupiona pod zabudowę wymaga często wykarczowania. Wiąże się to z nakładem sił i kapitału. Tammy Dunakin, właściciel firmy Rent a Ruminant, świadczy takie usługi w dość nietypowy sposób.
Czytaj całość
Dodano 10 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Brytyjskie atelier oferuje wyroby z przetworzonego szkła
Ponad milion ton szkła trafia co roku na wysypiska śmieci w Wielkiej Brytanii.
Czytaj całość
Dodano 01 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Baterie słoneczne instalowane w godzinę
Montaż baterii lub paneli słonecznych jest często długotrwały i może odstraszać klientów od podjęcia decyzji o inwestycji w alternatywne źródła energii. Amerykańska firma Sunpods, z myślą o wygodzie inwestorów, postanowiła ograniczyć proces instalacji do minimum.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  >  >>