PrzejdźNaSwoje   >   środowisko
Tag: środowisko
Dodano 13 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Wykład pod prysznicem, czyli pomysł dla oszczędnych!
Randy Sonderhouse twierdzi, że wie jak łatwo jest marnować czas i wodę pod prysznicem. Jego żona zauważyła, że bierze on zdecydowanie zbyt długie i częste prysznice więc postanowił temu zaradzić.
Czytaj całość
Dodano 23 listopada 2008 | Dodał: Robert
Eko-wieko pomysłem na biznes
Okazuje się, że można dbać o środowisko nawet po śmierci. Pomysł na „przyjazne dla środowiska” trumny przywędrował do nas zza oceanu i szybko stał się popularny w Wielkiej Brytanii.
Czytaj całość
Dodano 16 września 2008 | Dodał: admin
Ekolgiczna wioska dla turystów
Kolejny ciekawy pomysł na biznes przychodzi z Polski. Wioska tanich i ekologicznych domów zbudowana w ciekawej okolicy. Dolny Śląsk słynie ze swych kopalń, wielkich połaci lasów, niewielkiej odległości do Niemieckiej granicy jak i z dużej liczby poniemieckich umocnień wojennych.
Czytaj całość
Dodano 15 września 2008 | Dodał: admin
Domy w kształcie kontenerów pomysłem na biznes
Domy w kształcie kontenerów, ale jakie - pomysłem na własną firmę. Całość najdalej w miesiąc od zamówienia. Ktoś musi się wyprowadzić? Nie ma problemu, wystarczy dodać moduł Perrinepod. Wystarczy zamówić 2 moduł i połączyć w jeden wielki.
Czytaj całość
Dodano 15 września 2008 | Dodał: admin
NatureMill - domowy kompostownik pomysłem na firmę
Dwa największe składniki naszych śmieci to papier I żywność. Obie to biodegradalne substancje. Tak naprawdę to statystyki pokazują, że niemal 50% naszych odpadów składa się z … papieru i resztek żywności. Dlaczego nie uczynić z tej informacji dochodowym biznesem.
Czytaj całość
Dodano 17 stycznia 2008 | Dodał: Robert
Eko hotel - eko sklep
Eko Hotel - Eko Sklep. Pomysł na biznes i inwestycja w przyszłość. Pięć lat temu sieć Westin wprowadziła program „ Niebiańskie łoże” w ramach którego sprzedawała te same łóżka, które są do dyspozycji gości w hotelu.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Żywa zielona ściana pomysłem na biznes
Zielone ściany zdobią wnętrza domów i biur. To kolejny przykład ciekawego pomysłu na własny biznes. Tym razem pochodzi on zza naszej zachodniej granicy, a mianowicie z Niemiec. Każdy florysta może pięknie przyozdobić Twój domu, biuro. Dodać do tego trochę wody, stworzyć mały staw, ale czy każdy z nich będzie potrafił stworzyć ścianę wykonaną z naturalnych roślin, w dodatku prezentującą się tak fajnie jak te widoczne tutaj na zdjęciu – nie sądzę.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5