PrzejdźNaSwoje   >   targi
Tag: targi
Dodano 11 września 2012 | Dodał: Robert
X Targi Franchisingu „Franczyza 2012”
Jednym ze rodzajów biznesu jaki można prowadzić to franczyza. Targi Franczyza 2012 to największy przegląd pomysłów na biznes w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku odbędą się w dniach 18-20 października w Warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Co roku stoiska franczyzodawców odwiedzają tysiące osób i potencjalnych franczyzobiorców.
Czytaj całość
Dodano 19 lipca 2012 | Dodał: Robert
I Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO 2012
Połowa października w Łodzi upłynie pod znakiem ekologii. Dla osób, którzy chcą być ekologiczni na co dzień i dbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także o otaczające go i nas wszystkich środowisko będą miały ku temu okazję. W dniach 12-14 października, w najbardziej ekologicznym obiekcie targowym w Polsce, w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynardowych Targów Łódzkich odbędą się I Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO 2012, gdzie będzie promowany ekologiczny styl życia oraz biznes z tym związany.
Czytaj całość
Dodano 21 lutego 2011 | Dodał: Robert
StartAP- Akademia  Przedsiębiorczości
„StartAP- Akademia Przedsiębiorczości” to cykliczny projekt skierowany do wszystkich studentów wrocławskich uczelni wyższych zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej. Ponadto celem przedsięwzięcia jest poszukiwanie możliwości rozwoju dla studentów wyższych uczelni oraz promowanie ich najlepszym firmom i instytucjom.
Czytaj całość
Dodano 23 sierpnia 2010 | Dodał: Robert
Targi dla Przedsiębiorczości 2010  Największe Targi Biznesu w Polsce
Targi dla Przedsiębiorczości, które odbędą się w dniach 17-18 września we Wrocławiu, to największe Targi Biznesu w Polsce dla mikro i małych przedsiębiorców oraz osób planujących samozatrudnienie.
Czytaj całość