PrzejdźNaSwoje   >   telefon
Tag: telefon
Dodano 13 listopada 2012 | Dodał: Robert
Oryginalne pokrowce na iPada pomysłem na biznes
Frederick James projektuje i produkuje bardzo modne pokrowce na iPady wykorzystując luksusowe materiały takie jak: kaszmir, jedwab, wełna, sztuczny jedwab. Ostatnio stworzył kolekcję sygnowaną nazwiskiem Bernie Madoff. Kojarzycie tę postać?
Czytaj całość
Dodano 03 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zaprojektuj swój indywidualny tatuaż
Osoby, które kochają dekorować swoje ciało przeróżnymi tatuażami mają teraz możliwość zaprojektowania własnego, niepowtarzalnego wzoru. Możliwe jest to dzięki generatorowi tatuażu, aplikacji która dostępna jest na telefony komórkowe.
Czytaj całość
Dodano 13 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
PowerPot - gotujesz i ładujesz
Co jakiś czas prezentujemy proste, a zarazem genialne w swojej prostocie różnego rodzaju ładowarki. Nie będzie zaskoczenia i znów pokażemy pomysłowy sposób na naładowanie baterii w naszym telefonie. Tym razem użyty zostanie do tego celu... garnek.
Czytaj całość
Dodano 09 lipca 2012 | Dodał: Robert
Quirky Ray - solarna ładowarka
W naszym serwisie mamy już sporo artykułów na temat różnego rodzaju ładowarek, jednakże o takiej jeszcze nie pisaliśmy. Urządzenie genialne a zarazem proste.
Czytaj całość
Dodano 15 czerwca 2012 | Dodał: Robert
S.A.P.E.R  czyli Polak potrafi
Grupa studentów z Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej stworzyła aplikację dedykowaną Windows Phone 7, która wykrywa m.in.: materiały wybuchowe w terenie. Jak to możliwe?
Czytaj całość
Dodano 14 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Powrót do przeszłości czyli POP Phone
Jak wielu z nas zdarza się podczas rozmowy telefonicznej że telefon wypada nam z ręki, coś przerywa, trzeszczy, szumi i jest generalnie niewygodnie? Zapewne większości.
Czytaj całość
Dodano 15 lutego 2011 | Dodał: Robert
John’s  Phone– Najprostszy telefon na świecie
W dzisiejszych czasach ludzie telefon komórkowy traktują jak trzecią rękę, ma go każdy od miłośników elektroniki do naszych dziadków.
Czytaj całość
Dodano 16 listopada 2010 | Dodał: Robert
Mobiata - aplikacje dla Telefonów
Czy mając 23-lata można już prowadzić dobrze prosperujący biznes? I to w dodatku być uważanym przez tygodnik Businessweek za lidera. Historia Ben Kazeza pokazuje, że tak.
Czytaj całość
Dodano 21 pażdziernika 2010 | Dodał: Robert
Jak nie dać się baterii?
Mało kto rozstaje się dziś z komórką. Życie w ciągłym biegu sprawia jednak, że łatwo zapomnieć o tak banalnej czynności, jak dostarczenie urządzeniu energii potrzebnej do pracy. A skoro badania mówią, że statystyczny człowiek trzy lata swojego życia spędza na jeździe samochodem, może warto zawczasu zaopatrzyć się w ładowarkę samochodową?
Czytaj całość
Dodano 28 lipca 2010 | Dodał: Robert
Skross nowe uniwersalne ładowarki
Firma PRINTin uruchomiła nowy program sprzedaży resellerskiej niedostępnych do tej pory w Polsce produktów szwajcarskiej firmy WorldConnect AG. Zaawansowane technologicznie ładowarki i adaptery do prądu powstałe z myślą o turystach i podróżujących biznesmenach wstrzelają się w niszę, jaka istnieje na polskim rynku tego typu urządzeń.
Czytaj całość
1  2  >  >>