PrzejdźNaSwoje   >   trunek
Tag: trunek
Dodano 15 listopada 2014 | Dodał: Robert
Skomponuj własną whisky
Zapewne nie wszyscy wiedzą, że 27 marca to Międzynarodowy Dzień Whisky. Ten dzień już niedługo. W związku z tym postanowiliśmy poszukać ciekawego biznesu związanego z tym niezwykle popularnym napojem. I znaleźliśmy firmę, która oferuje możliwość, poprzez kreator na swojej stronie internetowej, skomponować własną, spersonalizowaną whisky.
Czytaj całość
Dodano 28 marca 2014 | Dodał: nicky
Winorośl zamknięta w żyłach i sercu
Nektar bogów greckich – tak Homer określił czerwone wino, które miało dawać nieśmiertelność i wieczną młodość.
Czytaj całość
Dodano 14 listopada 2012 | Dodał: Robert
Sprzedają wina w nietypowych butelkach
Zdarza się Wam, że napoczęte wino w butelce tak stoi i stoi. Aż w końcu albo trzeba je wypić, smak już nie ten lub niestety wylac. Firma z Kalifornii zaproponowała całkiem ciekawe rozwiązanie tego problemu.
Czytaj całość
Dodano 09 listopada 2012 | Dodał: Robert
Whisky bez alkoholu pomysłem na biznes
Niektórzy mogą pomyśleć, że to żart. Niestety nie. Szkocka firma Arkay Beverages wprowadziła na rynek bezalkoholowy napój o smaku whisky.
Czytaj całość
Dodano 29 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Air - woda z prądem pomysłem na biznes
Jeśli lubisz procenty, lubisz błogi stan upojenia alkoholowego, ale nie lubisz smaku procentowych trunków ten pomsył jest dla Ciebie. Firma z USA wypuściła na rynkek alkohol bez smaku. Wygląda jak woda, smakuje jak woda a działa jak alkohol.
Czytaj całość
Dodano 29 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Wódka w szmince pomysłem na biznes
Na rynku istnieje już piwo dedykowane paniom. Firma z Rosji poszła o krok dalej i stworzyła specjalnie dla pań wódkę o nazwie Sterva, której opakowanie wyglądem przypomina kobiecą szminkę.
Czytaj całość
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Wino w puszkach pomysłem na biznes
Wino nie zawsze musi być przechowywane i oferowane w szklanych butelkach. Udowadnia to amerykańska firma The Infinite Monkey Theorem, która oferuje wino musujące w puszce.
Czytaj całość
Dodano 21 listopada 2009 | Dodał: Robert
94wines podpowie jakie wino pasuje do Ciebie
Według najnowszych badań, osoby, które codziennie wypiją lampkę wina dłużej cieszą się życiem a ryzyko przebycia przez nie chorób serca znacznie spada. Holenderska firma znalazła sposób, żeby zachęcić wszystkich do spożywania tego trunku.
Czytaj całość