PrzejdźNaSwoje   >   ubrania
Tag: ubrania
Dodano 06 lutego 2013 | Dodał: Robert
Przymierz ubrania online
Kupno ubrań online niesie za sobą kilka problemów. Przede wszystkim brak możliwości przymierzenia, co może spowodować niedopasowanie danej części garderoby, nasze rozczarowanie i zwrot towaru. Opowiedzią na ten problem jest wirtualna przymierzalnia, jaką można założyć dzięki manekinom zbudowanym przez firmę Fits.me.
Czytaj całość
Dodano 08 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Tkaniny produkowane z materiałów pochodzących z recyklingu
Co jakiś czas na stronach naszego serwisu poruszamy temat, bądź przedstawiamy pomysł na biznes mocno związany z ekologią. Znaleźliśmy firmę w USA, która produkuje tkaniny z materiałów pochodzących z recyklingu.
Czytaj całość
Dodano 31 lipca 2012 | Dodał: Robert
Zaprojektuj swój biznes
Kolejny nasz rodak, a raczej rodaczka Pani Agnieszka Dachterska pokazuje, że mając marzenia warto dążyć do ich realizacji, po to aby poprzez uszczęśliwienie siebie uszczęśliwiać innych.
Czytaj całość
Dodano 09 kwietnia 2010 | Dodał: Robert
Hip Pocket z ubraniami roboczymi
Ubrania robocze na całym świecie to biznes warty miliardy dolarów. Wiele firm zarabia krocie na produkcji lekarskich fartuchów, niebieskich ogrodniczek i twardych, prostych gumowych kozaków. Są także dystrybutorzy, którzy zbili fortunę nie na produkcji, a sprzedaży.
Czytaj całość
Dodano 18 września 2009 | Dodał: Robert
Dżinsowa Terapia modnym pomysłem na biznes
Internetowy szpital dla jeansów powstał niedawno w Stanach Zjednoczonych. Denim Therapy to firma stworzona przez pasjonatów, którzy w oparciu o specjalną technologię przywrócą świetność ulubionym spodniom z denimu.
Czytaj całość
Dodano 28 lipca 2009 | Dodał: Robert
Ubrania na średnich półkach zostają
W tym roku Polacy na odzież wydadzą o 6% mniej pieniędzy niż w roku ubiegłym. Segment odzieży najtańszej i najdroższej nie odczuje tego prawie w ogóle. 25 miliardów straci głównie rynek odzieży średniej klasy.
Czytaj całość
Dodano 21 lipca 2009 | Dodał: Robert
Pomysł na  ekskluzywny biznes z przesłaniem
Shokay to luksusowy sklep, który działa w służbie ludzkości i kreuje cele nowoczesnej mody. Wywodzi się on z ukrytej za górami doliny jaków na zachodzie Chin.
Czytaj całość
Dodano 16 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Ubrania z HUMöR’em
HUMöR Clothing to jedna z najbardziej obiecujących marek odzieżowych. Twórcy kolekcji są pod silnym wpływem muzyki underground i kultury DJ. Podczas gdy świat mody promuje w tym roku porządek i tradycje, oni bezpardonowo łamią kanony. Śmiało łączą hip-hop z amerykańskim stylem sportowym i sztuką.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Specjalne ubrania dla kobiet - robocze
Specjalne ubrania dla kobiet pracujących na budowach, warsztatch i nie tylko. Coraz więcej osób płci pięknej samemu reperuje w domu różnego rodzaju usterki i niedociągnięcia. Dla nich postanowiono stworzyć kolekcję ciuchów.
Czytaj całość