PrzejdźNaSwoje   >   zabawa
Tag: zabawa
Dodano 14 listopada 2012 | Dodał: Robert
Z Postbox Party zabawa będzie udana
Organizując imprezę tematyczną należy przygotować m.in. odpowiednie dekoracje czy jedzenie. Wymaga to sporo wysiłku i czasu. I tu z pomocą przychodzi firma z Wielkiej Brytanii, która oferuje gotowe zestawy na takie przyjęcia, o nazwie Postbox Party.
Czytaj całość
Dodano 30 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zabawne buty pomysłem na biznes
Czy buty mogą byc zabawne? Oczywiście, że tak. Oprócz swojej standardowej funkcji mogą pełnic również funkcję rozrywkową. A zadbała o to firma Stikii z USA.
Czytaj całość
Dodano 21 września 2012 | Dodał: Robert
Mobilna mini sala gimnastyczna pomysłem na biznes
Ostatnio zamieściliśmy artykuły o busie przerobionym na kwiaciarnię, na mobilne centrum nauki czy o party busie. Teraz chcemy przedstawić coś na najmłodszych. Przedsiębiorcza amerykanka wpadła na pomysł i stworzyła Bouncin' Bus, mobilną mini salę gimnastyczną i fitness dla najmłodszych pociech.
Czytaj całość
Dodano 19 września 2012 | Dodał: Robert
Śluby w stylu indyjskim pomysłem na biznes
Mimo że instytucję małżeństwa popiera coraz mniej osób to nadal jest ona najlepszą formą wspólnego życia. Organizatorzy ślubów żeby przyciągnąć potencjalnych przyszłych małżonków prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych usług, które by ich zaciekawiły.
Czytaj całość
Dodano 13 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Party Bus pomysłem na zyskowny biznes
Jak można przerobić angielski, piętrowy autobus pokażemy na przykładzie polskiej firmy Haacalacha. Co z tego wyszło...?
Czytaj całość
Dodano 06 lipca 2012 | Dodał: Robert
Podświetlana deskorolka
Ciekawy pomysł dla fanów deskorolki, którzy musieli ograniczać się do jazdy tylko w dzień. Te dodatkowe wrażenia zapewnia nam firma ze Stanów Zjednoczonych, Flexdex Skateboards.
Czytaj całość
Dodano 18 lipca 2009 | Dodał: Robert
Cyber królik dobrym pomysłem na biznes
Przygarnij królika to akcja firmy Violet. Przedsiębiorstwo to produkuje akcesoria komputerowe i rozwija innowacyjne technologie. Nabaztag to multimedialny zwierzak, który na świecie jest bardzo popularny, a w Polsce nie ma jeszcze swojego przedstawiciela.
Czytaj całość
Dodano 14 lipca 2009 | Dodał: Robert
Weselny poeta - przykładem sukcesu
Według najnowszych badań, aż 80% Polaków popiera instytucję małżeństwa i uważa, że jest ona najlepszą formą wspólnego życia. Organizatorzy ślubów zacierają więc ręce i prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych usług, które zaciekawiły by klientów.
Czytaj całość
Dodano 08 listopada 2008 | Dodał: Robert
Buty jak deskorolka – deskobuty i 5mln $ obrotu.
Co człowiek może otrzymać krzyżując deskorolkę z butami? Deskobuty – chciałoby się powiedzieć. Tak też pomyślał Ryan Farrel serfer i zapalony skater.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Testowanie alkomatem na imprezach pomysłem na biznes
Załóż firmę „ Dmuchawiec” i uratuj komuś życie. Co trzeci wypadek samochodowy w Europie spowodowany jest przez pijanych kierowców. W stanach w wypadkach spowodowanych przez nietrzeźwych co 31 minut ginie jedna osoba. Problem ten nie dotyczy tylko bogatej północy, ale rozprzestrzenia się na cały świat. Odpowiedzią na to zjawisko jest produkt brytyjskiej firmy Blow Me. Przedsiębiorstwo to zajmuje się produkcją alkomatów na potrzeby osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Czytaj całość