PrzejdźNaSwoje   >   zdjęcia
Tag: zdjęcia
Dodano 24 grudnia 2013 | Dodał: nicky
Gwiazdorski pomysł na własny biznes
Życie pisze różne scenariusze. Dla niektórych jest to życie gwiazdorskie, a dla innych życie oparte na doświadczaniu dnia codziennego bez czerwonego dywanu i blasku fleszy.
Czytaj całość
Dodano 08 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Fotobar pomysłem na biznes
Zapewne większość z Was kojarzy markę Polaroid. To jedne z pierwszych aparatów fotograficznych, które umożliwiały praktycznie natychmiastowe wywoływanie zdjęć. Bardzo popularne w latach 90. XX wieku. Niestety, z powodu ekspansji aparatów cyfrowych Polaroid został powoli wyparty z obiegu. Obecnie, w epoce cyfrowej, marka przeżywa renesans za sprawą interesującego pomysłu jej właściciela, a mianowicie Polaroid Fotobarów.
Czytaj całość
Dodano 12 listopada 2012 | Dodał: Robert
Usuń zdjęcia z policyjnej kartoteki
Natkneliśmy się na firmę działającą w USA, która oferuje dość nietypowe usługi, a mianowicie możliwość usunięcia z policyjnych kartotek swoich danych osobowych, ze zdjęciem włącznie.
Czytaj całość
Dodano 31 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Rób słodkie zdjęcia z Juice Box Camera
Robienie zdjęć jeszcze nigdy nie była takie..słodkie.
Czytaj całość
Dodano 25 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Jadalne zdjęcia z czekolady pomysłem na biznes
Od zawsze czekolada była świetnym pomysłem na biznes. Można z niej zrobić praktycznie wszystko. Wydaje się, że wszystko zostało już wymyślone. A jednak nie. Firma Cocoagraph zamieni Twoje ulubione zdjęcia w czekoladki.
Czytaj całość
Dodano 01 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zdjęcia na piłkach sportowych pomysłem na biznes
Zdjęcia, logo na różnych przedmiotach takich jak kubki, poduszki, torby, breloczki etc. to już było. Teraz opiszemy pomysł jednej z firm amerykańskich, która oferuje możliwość umieszczenia swojego zdjęcia, ukochanej drużyny czy sportowca na dowolnej piłce sportowej.
Czytaj całość
Dodano 18 września 2012 | Dodał: Robert
Wydrukuj sobie wspomnienia
Albumy ze zdjęciami, czy to te tradycyjne czy te w świecie "wirtualnym” są wspaniałym sposobem, aby zachować swoje wspomnienia. Niestandardowe prezenty połączone ze zdjęciami, na których są nasze niezapomniane chwile, gdzie widzimy je na co dzień są w wiele ciekawsze niż ramka z fotografią powieszona na ścianie. Dzięki jednej z firm zza oceanu możemy sobie "wydrukować" wspomnienia.
Czytaj całość
Dodano 14 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Powietrzne atelier pomysłem na własną firmę
Czy budka do robienia zdjęć może być intratnym przedsięwzięciem i przyciągać tłumy? Przedsiębiorcza para fotografów z Australii, dodała pospolitej budce uroku i odniosła sukces.
Czytaj całość
Dodano 05 maja 2009 | Dodał: admin
Daj się nabić w butelkę.
Na całym świecie fotografia przeżywa swoje odrodzenie. Założyciele firmy We Shoot Bottles wykorzystali swoją pasję do robienia zdjęć, zauważyli okazję na rynku i stali się właścicielami kasowego biznesu.
Czytaj całość
Dodano 24 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Wpraw w ruch dwuwymiarowe obrazy
Nowy serwis internetowy Snapily, przy zastosowaniu technologii w stylu retro, zupełnie odmienia stare fotografie.
Czytaj całość