PrzejdźNaSwoje   >   żywność
Tag: żywność
Dodano 19 grudnia 2012 | Dodał: Robert
NIEjadalne bluzy pomysłem na biznes
Ubrania, nawet te najfajniejsze, mają to do siebie, że się nudzą. Stąd pomysł jednej z europejskich marek (ubrania powstają w Polsce) na bardzo oryginalne bluzy z "żywnościowymi aplikacjami".
Czytaj całość
Dodano 24 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Tajna broń sushi pomoże w biznesie
Osoby które miały przyjemność robić sushi doskonale wiedzą, że uformowanie ładnie wyglądającej rolki wcale nie jest takie proste. Japońska firma, chcąc ułatwić ten proces, proponuje ciekawy wynalazek o jakże „militarnej” nazwie Sushi Bazooka. Z pewnością pomoże on również osobom prowadzącym tego typu biznes.
Czytaj całość
Dodano 06 lipca 2012 | Dodał: Robert
Pudełko na żywność za... 760 tysięcy złotych
Niby zwykłe japońskie pudełko na żywność a cena zawrotna. Dlaczego jest ono takie drogie? Czy to się opłaca?
Czytaj całość
Dodano 13 czerwca 2009 | Dodał: admin
Jedzenie na piątkę z plusem
Naukowcy ze światowej Organizacji Zdrowia (WHO) doszli do wniosku, że ludzie powinni dziennie zjadać przynajmniej pięć porcji owoców, a optymalną ilością byłoby dziewięć.
Czytaj całość
Dodano 23 stycznia 2009 | Dodał: admin
Zoup!
Restauracja goni restaurację. Widzimy powstające jak grzyby po deszczu powstające sushi, naleśnikarnie, pierogarnie. Ale chcąc zjeść normalnego schabowego z ziemniakami i buraczkami musimy go przyrządzić...sami.
Czytaj całość
Dodano 19 stycznia 2009 | Dodał: admin
Bar-B-Cutie
Ile osób będąc na zachodzie, a zwłaszcza w USA zastanawiało się dlaczego u nas nie ma tak dobrych restauracji z grillem? Pewnie wielu. Słowo Bar-B-Cutie może to trochę zmienić.
Czytaj całość
Dodano 13 grudnia 2008 | Dodał: admin
Złota kolba w zupełnie nowych smakach
Kiedy kończą się pomysły na nowości i brakuje weny do stworzenia czegoś nowego, często do łask wracają popularne rzeczy, które okraszone nutką modernizmu, podbijają rynek i okazują się strzałem w 10kę.
Czytaj całość
Dodano 08 listopada 2008 | Dodał: admin
Domowa Pizzaa Erica Fosse’a
Eric Foss wie, że jeżeli chodzi o Pizzę to możliwości jej rozmiaro-kształtów i smaków są niemalże nieograniczone. Kiedy powiedział znajomym, że ma zamiar porzucić swoją pracę handlowca i otworzyć pizzerię był przygotowany na drwiny i ironiczne spojrzenia.
Czytaj całość
Dodano 06 listopada 2008 | Dodał: admin
Czujesz się czasem „zmieszany”? To pomysł dla Ciebie!
W Europie już od maja zeszłego roku można kupić Musli przez internet. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że klient sam może wybrać rodzaj musli i poprosić o wymieszanie go z innym rodzajami płatków w dowolnych proporcjach.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2008 | Dodał: admin
Pyszne przekąski idealnie zapakowane w Twojej skrzynce na listy
Zdrowe przekąski w fajnym pudełku codziennie rano w skrzynce na listy? Czy to jest możliwe? Oczywiście. Dokonała tego pewna Angielska firma Graze. Zaoferowała ona w całej Wielkiej Brytanii specjalny produkt, a w zasadzie produkty, które można sobie samemu skomponować i zażyczyć z dostawą do domu.
Czytaj całość
1  2  3  >  >>