PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Artykuły dodane przez: Robert
Dodano 06 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Illuminati: profesjonalne i piękne zaproszenia
illuminati to kolejny pomysł na własny biznes, na który wpadła pewna młoda i przedsiębiorcza kobieta z Ameryki.
Czytaj całość
Dodano 06 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Comfort Inn - wlasny hotel pomysłem na biznes
Euro 2012 się zbliża. Comfort Inn jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek hotelowych świata. 93% - badanych ludzi zna tę sieć wygodnych i nie drogich hotelów. A czy w Polsce jest ona szeroko znana, czy w ogóle? W naszej stolicy trudno znaleźć choćby jeden z ich budynków. Koncentracja sieci hotelowych w naszym kraju jest jedną z najniższych w europie. Oznacza to tylko jedno - niedługo u nas rozpocznie się budowa wielu hoteli.
Czytaj całość
Dodano 05 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Specjalizacja działalności
Specjalizacja, specjalizacja, specjalizacja to są właśnie te słowa, które wszyscy dziś powtarzają - to jest idea odnoszenia sukcesów w XXI wieku. Czym tak naprawdę to jest i jak samemu sprawdzić czy nasz pomysł nadaje się do urzeczywistnienia.
Czytaj całość
Dodano 05 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Babajob.com portal dla niewykwalifikowanych pracowników
Babajob.com to witryna rekrutacyjna dla nie wykwalifikowanych pracowników. Jak często ludzie potrzebują specjalistów ze znajomością flash`a, 3 języków, tak zawsze poszukują sprzątaczek, opiekunów, pomoc do kuchni, przy zmywaniu.
Czytaj całość
Dodano 05 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Perezhilton.com - przodek wszystkich portali plotkarskich
PerezHilton.com to naprawdę ciekawa historia przypadku i finału w postaci świetnie prosperującego portalu i wytworzenia popytu na strony plotkarskie. Perez pisze na tej witrynie o życiu gwiazd z Hollywood, ciekawostkach, romansach, plotkach itp. To drugie biznesowe dziecko pewnego młodego Amerykanina (29 lat), który najpierw założył blog pagesixsixsix.com (strona666), a następnie po podaniu go do sądu przez The New York Times zmienił jej nazwę na perezhilton.com.
Czytaj całość
Dodano 05 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Treehugger - malowanie trawy na zielono
Treehugger zajmuje się przetwarzaniem starej wyschniętej trawy w piękny zielony trawnik. W jaki sposób? Po prostu są jedną z największych w Ameryce firm zajmującą się malowaniem trawników. Czy to nie jest świetny pomysł na biznes. Jaki jest koszt takiego zabiegu zależnie od powierzchni do malowania od 300 - 700$.
Czytaj całość
Dodano 04 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Księżycowy sufit własnym biznesem
Starscapes Czy chciałbyś zarabiać 500$, 1000$, 1500$ dziennie? Jeżeli tak to jeden z najbardziej szalonych pomysłów na swój własny biznes właśnie czeka na Ciebie. Cała zasada firmy Starscapes jest bardzo prosta - wystarczy, że kupisz licencję i zaczniesz zarabiać - od zaraz. Jak to możliwe? - właściwie zasada jest prosta : Firma oferuje program wykupu licencji za 5000$ i to koniec wydatków.
Czytaj całość
Dodano 04 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Bearrock - restauracja pomysłem na biznes
Bear Rock Cafe to jest nieznana praktycznie w całej europie sieć restauracji - kawiarni w której można się najeść najlepszymi kanapkami, popijając je wyśmienitą kawą. Dania z grilla, pizze to tylko część tego co może Ciebie spotkać w tym lokalu. Od roku 2001 rozpoczęła swoje podboje otwierając się na franchisobiorców i powoli rozwija się w całych Stanach Zjednoczonych. Oferuje bezpośredni catering u klienta, oraz potrawy zbliżone do naszych europejskich podniebień.
Czytaj całość
Dodano 03 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Ręcznie wykonane długopisy pomysłem na biznes
C and C jest firmą , która założyli dwaj chłopcy (małoletni, , którzy w swoim garażu wytwarzają z grubych kawałków drewna oryginalne i pojedyncze długopisy. Produkt jest wyjątkowy odznacza się wysoka jakością wykonania, oraz dbałością o szczegóły. Chłopcy pomimo swojego wieku stworzyli naprawdę dobrze prosperujący biznes.
Czytaj całość
Dodano 02 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Ciekawe pomysły, rozwiązują problemy
Pour Thing Jest to pomysł, który może spodobać się każdemu kto zawsze miał problem z nalaniem czegokolwiek z wielkich butelek. Zasada na jakiej opiera sie ta firma jest prosta - stworzyć produkt, który ułatwia obsługę butelek do mleka, napojów od coli, itd.
Czytaj całość
<<  <  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  >  >>