PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Artykuły dodane przez: Robert
Dodano 23 listopada 2008 | Dodał: Robert
Eko-wieko pomysłem na biznes
Okazuje się, że można dbać o środowisko nawet po śmierci. Pomysł na „przyjazne dla środowiska” trumny przywędrował do nas zza oceanu i szybko stał się popularny w Wielkiej Brytanii.
Czytaj całość
Dodano 20 listopada 2008 | Dodał: Robert
Fitbit czyli ćwicz i licz
Zwolennicy gier Nintendo i uprawiania sportu z pewnością znają Jamesa Parker’a, ojca programów Wii. Jego najświeższym pomysłem jest nowy gadżet, który przy wykorzystaniu sensora ruchu potrafi wyliczyć ilość spalonych kalorii. Całe urządzenie ma wielkość szminki i postać klipu, który przypina się do spodni.
Czytaj całość
Dodano 16 listopada 2008 | Dodał: Robert
Zielona herbata z
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ze strony klientów na ekologiczną zastawę stołową z wyższej półki, firma EcoLogic Products wprowadziła na rynek swoją Eco Collection. Jest to pierwsza w pełni ekologiczna, przyjazna dla otoczenia i zatwierdzona przez Komisję ds. żywności i leków zastawa stołowa dostępna na terenie Stanów Zjednoczonych. Pomijamy już fakt, że jakiś czas temu publikowaliśmy na łamach przejdznaswoje.pl pomysł naczyń z liści.
Czytaj całość
Dodano 11 listopada 2008 | Dodał: Robert
Można zamienić drogie paliwo na tani alkohol? Już można
Mitch Sremac pewnego dnia przed telewizorem oglądał program z Brazylii. O samochodach zasilanych etanolem. Pomyślał sobie wtedy co zrobić aby ludzie w USA mogli jeździć na takim paliwie? Dla wszystkich dzisiejszych modeli samochodów jego odpowiedzią jest zestaw konwertujący (Fuel Conversion kit).
Czytaj całość
Dodano 11 listopada 2008 | Dodał: Robert
Grasz w golfa i jesteś kobietą? Ten pomysł jest dla Ciebie
Golf dla kobiet W kwietniu 2004 Jennifer Glaspie zauważyła jak bardzo nie znosi swoich spodni do golfa. Wówczas jej przyjaciel zwrócił jej uwagę, że skoro tak narzeka mogłaby sama zrobić kolekcje mody do gry w golfa dla kobiet. A ona odpowiedziała, że to wcale nie jest taki głupi pomysł. Od słów do czynów. Po analizie rynku okazało się, że brak jest jakichkolwiek producentów nakierowujących swój produkt na kobiety.
Czytaj całość
Dodano 10 listopada 2008 | Dodał: Robert
Kobieta na czerwonym, jedzie po zielonym czyli pomysł na ubrania
Kiedy Bank of America szykował się do przejęcia, kadra zarządcza Banku LaSalle musiała podjąć życiowe decyzje. Dla Denise L. Maple była to błahostka: zainkasować pieniądze za przejecie, spieniężyć opcje i po 17 latach pracy w banku, wybrać się w drogę na motocyklu. Wicedyrektor ds. rozwoju stała się też przedsiębiorcą i zainwestowała 31.000 USD w VaVaVroomonline.com, firmę która sprzedaje bluzy z kapturem, fotele, wielokolorowe stroje do jazdy, oraz akcesoria jak i stroje innych marek.
Czytaj całość
Dodano 08 listopada 2008 | Dodał: Robert
MagnoGrip i mamy małą rewolucję
Pewien mieszkaniec San Francisco o wdzięcznym nazwisku Andre Woolery postanowił zrewolucjonizować systemy mocowania narzędzi budowlanych przy ciele majstra. Ale jego historia jest o wiele ciekawsza. W wieku 32 lat ma już wiele za sobą. Otworzył firmę IT , karaibską restaurację, współpracował w budowie szkoły biznesu w Uniwersytecie Stanforda.
Czytaj całość
Dodano 08 listopada 2008 | Dodał: Robert
Liceum przez internet? Wszystko jest możliwe.
Thomas Morrow poprzednio był managerem w Azji w firmie Motorola. Do zeszłego roku. Kiedy to postanowił coś zmienić w swoim życiu. Pomyślał o uczących się w domu, czy to z wyboru, czy z jego braku w przypadku choroby i połączył to jednym słowem internet.
Czytaj całość
Dodano 08 listopada 2008 | Dodał: Robert
Buty jak deskorolka – deskobuty i 5mln $ obrotu.
Co człowiek może otrzymać krzyżując deskorolkę z butami? Deskobuty – chciałoby się powiedzieć. Tak też pomyślał Ryan Farrel serfer i zapalony skater.
Czytaj całość
Dodano 04 listopada 2008 | Dodał: Robert
Jak zaoszczędzić nawet do 15 000 zł rocznie
Poradnik – jak w czasach kryzysu zaoszczędzić ponad 15 000 zł rocznie. Pierwsze firmy już wprowadziły programy zwolnień grupowych, kolejne takie przygotowują. Należy się zabezpieczyć na ewentualność utraty pracy. Zawsze na łamach przejdznaswoje.pl pisaliśmy jak ważne w naszym życiu są oszczędności. Odkładając tylko 50 złotych miesięcznie można zaoszczędzić już po 5 latach ponad 4000 zł.
Czytaj całość
<<  <  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  >  >>