PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Artykuły dodane przez: Robert
Dodano 03 listopada 2008 | Dodał: Robert
Hand-me-downs czyli wszystko dla dzieci
Hand-me-downs jest nowym rozbudowanym serwisem dla mam. Można w nim sprzedać, wystawić, zamienić, oddać swoje nowe, „delikatnie używane” ubranka, zabawki, usługi dla dzieci.
Czytaj całość
Dodano 28 pażdziernika 2008 | Dodał: Robert
CouponMom.com - oszczędzanie na ciężkie czasy pomysłem na własną firmę
Spowolnienie gospodarcze staje się coraz bardziej realne. Już za około 3 miesiące (wg. Naszych szacunków) w Polsce powinniśmy odczuwać zawirowania, tsunami finansowe na rynkach światowych. Wbrew temu co mówią nasi politycy, że nas to wszystko ominie. Polska nie jest najsilniejszym gospodarczo krajem świata , a naszej waluty inne kraje jako „bezpiecznej” nie trzymają.
Czytaj całość
Dodano 23 pażdziernika 2008 | Dodał: Robert
UrbanNomads - czyli turystyka ekstremalna
Urban Nomads mają w swojej ofercie ciekawe doświadczenia, interesujące lokalizacje i wyjazdy pełne emocji, które najogólniej moża określić jako odkrywanie świata i przekraczanie granic!
Czytaj całość
Dodano 19 pażdziernika 2008 | Dodał: Robert
MyKey ma zamiar zrewolucjonizować przemysł samochodowy.
Koncerny samochodowe notują coraz to większe straty. Sprzedaż spada, cena ropy stoi na wysokim poziomie. Nie ma za bardzo możliwości zwiększenia popytu. Działy marketingu ciągle pracują nad nowymi możliwościami pojazdów. Jednym z takich, powstałym po przeanalizowaniu ankiet wypełnianych przez użytkowników jest MyKeyTM. Z danych Amerykańskiej agencji zarządzania autostradami wynika, że młodociani potrafią częściej ryzykować jazdą z nadmierną prędkością, niż dorośli.
Czytaj całość
Dodano 19 pażdziernika 2008 | Dodał: Robert
Nubrella czyli parasol nowej generacji.
Nubrella czyli parasol nowej generacji. Czasy w których silny wiatr, podmuchy niszczyły jedyną dostępną osłonę - parasol,powoli odchodzą. W dobie mobilnej telewizji, telefonów komórkowych, każdy potrzebuje mieć wole ręce niezależnie od pogody. Rozwiązaniem tego problemu postanowiła się zająć pewna Amerykańska firma NuBrella z siedzibą na Florydzie. Postanowili oni zlecić Continiuum (biuro projektowe) zaprojektowanie zarówno wizualne jaki konstruktorskie urządzenia służącego do ochrony pieszych przed deszczem. Postawiono kilka warunków:
Czytaj całość
Dodano 19 pażdziernika 2008 | Dodał: Robert
Pierwsza w świecie automatyczna myjnia motocyklowa
Prezentowaliśmy niedawno myjnie samochodowe jako pomysł na biznes. Teraz pewna firma, o której w USA zrobiło się głośno zaprezentowała pierwszą automatyczną myjnie dla motocykli. Harrell`s Wasch Systems. Firma posiada prawie 30- letnie doświadczenie w budowie automatycznych myjni samochodowych i ciężarowych.
Czytaj całość
Dodano 15 pażdziernika 2008 | Dodał: Robert
CitizenShipper czyli przywieź mi paczkę
Citizenshipper to najnowszy pomysł na zrewolucjonizowanie internetu i życia. Jakiś czas temu powstało wiele portali zajmujących się kojarzeniem ludzi podróżujących z miasta do miasta, a chcących kogoś zabrać i podzielić koszty transportu. W Niemczech ta forma podróżowania jest bardzo popularna.
Czytaj całość
Dodano 14 pażdziernika 2008 | Dodał: Robert
Polski rząd podwoi gwarancje bankowe
Polski rząd zamierza w kilkanaście dni wprowadzić program gwarancji lokat bankowych do 50 000 Euro (obecnie 22 500), a w przypadku kont małżeńskich nawet do 100 000 Euro.
Czytaj całość
Dodano 14 pażdziernika 2008 | Dodał: Robert
Polski rząd podwoi gwarancje bankowe
Zmiany w gwarancji lokat i depozytów bankowych. Polski rząd zamierza w kilkanaście dni wprowadzić program gwarancji lokat bankowych do 50 000 Euro (obecnie 22 500), a w przypadku kont małżeńskich nawet do 100 000 Euro.
Czytaj całość
Dodano 10 pażdziernika 2008 | Dodał: Robert
Polski program wspierający innowacyjne jednostki - zgłoś się
Masz pomysł na biznes? Opatentowałeś jakiś wynalazek, ale nie masz pieniędzy na jego wdrożenie. Jeden z pierwszych Polskich programów promujących i opłacających pomysły na biznes. Uruchomiony wspólnie z Bankiem Citi Handlowy i programem tvn24. Do wygrania (zdobycia) pieniądze na rozkręcenie całej działalności.
Czytaj całość
<<  <  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  >  >>