PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Artykuły dodane przez: Robert
Dodano 26 września 2008 | Dodał: Robert
Gdzie najłatwiej prowadzić biznes- raport
W którym kraju najłatwiej prowadzić działalność gospodarczą – raport banku Światowego. Tak jak w zeszłym roku tak i w nadchodzącym numerem 1 – niekwestionowanym liderem czołówki od lat pozostaje Singapur. Znany z liberalnych przepisów dotyczących upadłości, zatrudniania, oraz nowoczesnego podejścia do biznesu. W tym roku udało mu się wprowadzić kilka ciekawych reform w dziedzinie zakładania firm, oraz udogodnień dla budowniczych. Czas na otwarcie firmy (całkowity) wynosi maksymalnie 4 dni (dla porównania w Polsce 31 dni na równi z Białorusią). Najlepsza Nowa Zelandia wymaga 24 h, dzięki elektronicznemu systemowi rejestracji.
Czytaj całość
Dodano 19 września 2008 | Dodał: Robert
Ekologiczne naczynia z biodegradowalnej masy
Jak wykorzystać opadłe liście? Po udanym przyjęciu w ogrodzie każdy organizator chciałby łatwo posprzątać. Ale co mają zrobić ci, którzy kochają przyrodę i nie chcą wyrzucać do kosza stert plastikowych jednorazowych talerzy?
Czytaj całość
Dodano 19 sierpnia 2008 | Dodał: Robert
Myjnia samochodowa pomysłem na własną firmę
Auto myjnie pomysłem na biznes. Długo zastanawialiśmy się na umieszczeniem myjni samochodowych jak pomysłu na dochodowy i przede wszystkim innowacyjny biznes. Jednak odkąd przejdznaswoje.pl objęło patronat nad nowa strona internetową poświęconą tematyce zarabiania na czystych samochodach zmieniło się to.
Czytaj całość
Dodano 19 sierpnia 2008 | Dodał: Robert
Pudełko po butach pomysłem na usługi bankowe
Holenderski prywatny bank z siedzibą w Amsterdamie szybko zorientował się, że wielu z jego bogatych klientów, nie ma czasu ani cierpliwości, żeby zajmować się swoimi finansami. Dlatego też Insinger de Beaufort uruchomił nowy serwis dla petentów, który co zadziwiające ma wiele wspólnego z pudełkiem na buty!Po omówieniu kwestii finansowych z pracownikiem banku Insigner’s, klienci otrzymują co miesiąc pudełko na buty.
Czytaj całość
Dodano 19 sierpnia 2008 | Dodał: Robert
Paliwo sprzedawane dzisiaj z ceną na jutro
Wysoka cena ropy spowodowała, że kierowcy częściej myślą o przyszłości. Utworzony ostatnio portal MyGallons.com umożliwia zatankowanie baku w przyszłości, ale po dzisiejszych cenach. Dokonuje się tego przy pomocy karty podobnej do debetowej, na której zbiera się nie dolary, a galony.
Czytaj całość
Dodano 21 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Przydatne przedmioty pomysłem na biznes
Firma produkująca bardzo fajne gadżety pomysłem na biznes? Dlaczego nie. Wystarczy spojrzeć na to co oferuje worldwidefred.com.
Czytaj całość
Dodano 20 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Wykończ dom „na zielono”.
od koniec 2004 roku Ori Sulivan wszedł do rodzinnego sklepu Joe’go Sillvera. Pół roku przekonywał kolegę, żeby ten opuścił własny biznes i rozpoczął razem z nim nową działalność. Ori Sullivan, absolwent wydziału inżynierii środowiska na uniwersytecie Northwesten, miał zamiar otworzyć sklep z przyjaznymi dla środowiska materiałami wykończeniowymi do budynków.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Krach na giełdach okazją do zarobienia sporych pieniędzy
Kryzys finansowy dotyka powoli Europę i nas. Polska wymiana handlowa zdominowana jest przez eksport do krajów Unii Europejskiej. Wczorajsze (29.09.2008), wydarzenia na Wall Street pokazały co oznacza słowo Panika. Index DJIA (Dow Jones) stracił ponad 777 punktów co jest największą jednodniową stratą w historii notowań. W przeszłości tracił nawet i 20% jednak strata punktowa nigdy nie była aż tak dotkliwa.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Masz pomysł jak pomóc światu - masz 10 mln $
Masz ciekawy pomysł na biznes? Zarób 10 mln $ Google właśnie rozpoczął kampanię reklamową w sieci CNN. Oferuje, każdemu, czy to organizacja, osoba prywatna, firma, zrzeszenie firm za wynalezienie urządzenia, rozwiązania, przyrządu, które zmieni świat w danej dziedzinie wsparcie w wdrożeniu tego w życie jak i 10 000 000 $ (!!) w gotówce.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
HippoWaterRoller - ogólnoswiatowa pomoc dla Afryki
HippoWaterRoller – połączone siły międzynarodowe pomagają ubogim krajom. Zapewne wiele osób widziało jak w krajach afrykańskich ludzie transportują wodę na swoich głowach. Bardzo często masa takich baniaków przekracza 20 kg, co dla młodego organizmu bywa bardzo niszczące. Skrzywienia kręgosłupa, garb, płaskostopie, a nawet śmierć nie są odosobnione. To był obraz afrykańskiej równiny.
Czytaj całość
<<  <  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  >  >>