PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Artykuły dodane przez: Robert
Dodano 19 maja 2008 | Dodał: Robert
Efektowne soki pomysłem na biznes
Cabemet, Merlot i Chardonnay na urodziny w podstawówce. Granice między napojami dla dzieci i trunkami dla dorosłych zaczęła zamazywać się kilka lat temu. Kiedy to winiarze zaczęli sprzedawać swoje wyroby w papierowych kartonikach, przypominających opakowania soków.
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2008 | Dodał: Robert
Rowerowa taksówka pomysłem na firmę
Nie ulega wątpliwości, że zanieczyszczenie środowiska w największych miastach świata jest bardzo duże. W niektórych dzielnicach nawet nie można normalnie oddychać. Wszystko za sprawą samochodów i przemysłu.
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2008 | Dodał: Robert
Holowanie pojazdów przez motocykl pomysłem na biznes
Widzieliście wóz pomocy technicznej na motorze? Gdzieś się zdarzają, ale na pewno nigdy nie mieliście okazji zobaczyć takiego pomysły na biznes – Honda Goldwing przerobiona na pojazd do holowania.
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2008 | Dodał: Robert
Nagrywaj wszystko - w trakcie jazdy
co się dzieje na drodze jak kierowca amerykańskiego radiowozu. Już dostępne dla „zwykłych” kierowców lusterko wsteczne z wbudowaną kamerą stanowiące świetny pomysł na biznes. Małym monitorem LCD, oraz kartą pamięci do nagrywania całej trasy.
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2008 | Dodał: Robert
Nalepki na alkohole - sam zaprojektuj
Nowy trend na rynku konsumenckim już dawno został zauważony to tak zwana personalizacja masowa. Stała się przez to samym w sobie pomysłem na biznes. A na czym ona polega?
Czytaj całość
Dodano 19 marca 2008 | Dodał: Robert
Dojazdy za grosze z nieprzeciętni.pl
Chciałbyś pomóc w rozbudowie portalu z potencjałem? Uczestniczyć w rozwijaniu ciekawego biznesu. Grupa polskich studentów postanowiła stworzyć stronę nieprzeciętni.pl , na której można znaleźć lub dodać połączenie samochodowe z wybranymi miastami w europie. Zasada jest prosta - potrzebujesz szybko dostać się do Warszawy z Poznania , nie chcesz wydać sporo pieniędzy, wystarczy, że znajdziesz numer połączenia w nieprzeciętni.pl i dzielisz się kosztami z kierowcą pojazdu.
Czytaj całość
Dodano 18 lutego 2008 | Dodał: Robert
Przywróć dawny blask swoim reflektorom
Ilu z nas pamięta stare samochody – świecące na żółto, z zupełnie innymi typami świateł. Wykonanymi ze szkła , a nie jak teraz z plastyku. Pewien Amerykanin wpadł na genialny pomysł na biznes – stworzył zestaw do przywracania dawnego blasku takim właśnie reflektorom.
Czytaj całość
Dodano 22 stycznia 2008 | Dodał: Robert
Jak zarobić na starych ciuchach
Zarób na nie używanych ubraniach Za modą trudno jest obecnie nadążyć, projektanci przedstawiają nowe kolekcje, a klienci w zaskakującym tempie wymieniają swoje ubrania.Tylko w Wielkiej Brytanii co roku do śmieci wyrzucanych zostaje milion ton ubrań. Na świecie działają organizacje charytatywne, które zajmują się używanymi ubraniami, ale oprócz nich noszoną garderobą postanowiły zająć się 2 globalne sieci.
Czytaj całość
Dodano 21 stycznia 2008 | Dodał: Robert
zzzPhone- czyli ciekawy pomysł na biznes
Jakiś czas temu pisaliśmy o jednym ciekawym pomyśle na własny biznes dotyczącym składania telefonu komórkowego. Ciekawa idea, prędzej czy później trafi do sprzedaży. Można było wybrać sobie części telefonu I ułożyć całość z gotowych elementów.
Czytaj całość
Dodano 21 stycznia 2008 | Dodał: Robert
Organiczne napoje Coca-Coli
Coca – cola przedstawiła ostatnio plan przejęcia firmy Honest Tea, która jeszcze do niedawna stanowiła bardzo ciekawy pomysł na własny interes.Firma została założona w 1998roku, a jedynym dobrem , które wtedy posiadali właściciele to była nazwa. Produkująca napoje , sprzedawane w butelkach z ciekawymi nalepkami, nawet termosy mieliśmy pożyczone.
Czytaj całość
<<  <  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  >  >>