PrzejdźNaSwoje   >   drewno
Tag: drewno
Dodano 14 marca 2013 | Dodał: Robert
Drewniany biznes rowerowy
Początek sezonu rowerowego tuż tuż. Może warto wymienić rower? Na przykład na taki z drewna. Interesującą ofertę takiego sprzętu ma amerykańska firma Connor Wood Bicycles, która wytwarza ręcznie drewniane rowery.
Czytaj całość
Dodano 12 listopada 2012 | Dodał: Robert
Drewniane zegarki na rękę z Krakowa
Kilka dni temu oficjalnie wystartowała marka Woodlans, która w krakowskiej pracowni projektuje i produkuje drewniane zegarki na rękę.
Czytaj całość
Dodano 25 września 2012 | Dodał: Robert
Drewniane „ubranko” dla iPhone'a
Kiedy myślimy o jakimś etui, pokrowcu czy ochronnej obudowie do iPhone'a to zazwyczaj myślimy o czymś „plastikowym”. Całkiem niedawno powstała firma w Irlandii, która produkuje takie dodatkowe ochronne obudowy, ale na szczęście nie z plastiku tylko z litego drewna.
Czytaj całość
Dodano 18 września 2012 | Dodał: Robert
Niezwykłe rzeźby ptaków pomysłem na biznes
Mając na myśli słowa: rzeźba z drewna mamy przed oczami zwykłą drewnianą figurkę. W tym przypadku nic bardziej mylnego. Owszem są one z drewna, jednakże jakość ich wykonania niejednego człowieka wprawia w zachwyt.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2012 | Dodał: Robert
Recykling - chroń środowisko i zarabiaj
W dzisiejszych czasach pojawia się mnóstwo pomysłów na recykling różnych opakowań. Wszystko ma na celu ochronę środowiska naturalnego, naszej planety na której żyjemy. Publikowaliśmy już sporo artykułów na ten temat. Ale znaleźliśmy firmę w Stanach Zjednoczonych, która w starym deskom i szklanym butelkom daje nowe życie.
Czytaj całość
Dodano 07 września 2012 | Dodał: Robert
Rower z drewna pomysłem na biznes
Zrobienie roweru całkowicie z drewna – bez użycia metalu, gumy czy tworzyw sztucznych jest możliwe? Okazuje się, że tak. Udowodnił to konstruktor z Wielkiej Brytanii, Michael Thompson tworząc swój drewniany pojazd.
Czytaj całość
Dodano 13 pażdziernika 2010 | Dodał: Robert
WeWood - zegarek z naturalnego drewna
Wiele z naszych pomysłów pokazuje co można zrobić z surowców wtórnych. I tak mamy torby zakupowe ze starych spodni, całe kolekcje ubrań z resztek skór. Ciekawe i innowacyjne podejście do designu przedmiotów użytkowych ma firma WeWood. Robi zegarki...z drewna.
Czytaj całość
Dodano 15 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Nowoczesny sposób składowania drewna
Kominek nadaje uroku każdemu wnętrzu. Do Europy Centralnej dociera już moda na własne palenisko. Wyposażane są w nie nowe domy w mieście i poza nim a nawet mieszkania. Często wygląd kominka szpeci porozrzucane w nieładzie drewno lub toporne stojaki na opał.
Czytaj całość
Dodano 08 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Finezyjna siekiera pomysłem na biznes
Siekiera to nieodłączny element każdego domu na wsi, działki letniskowej czy domu pod miastem i najlepszy przyjaciel drwala. Urządzenie to najczęściej trzymane jest w schowku, w jednym z ciemnych kątów. Okazuje się jednak, że może być ono postrzegane jako obiekt sztuki.
Czytaj całość
Dodano 05 czerwca 2009 | Dodał: admin
Deska z dachu świata
Firma Arniko powstała z myślą o klientach, którzy unikają kultury masowej. Jej flagowy produkt to deskorolka wykonana z jedynego w swoim rodzaju drewna z doliny Katmandu.
Czytaj całość