Zakładamy firmę – tylko gdzie ?

Rejestrując firmę w domu tracimy wiarygodność. Dla stworzenia profesjonalnego i wiarygodnego wizerunku firmy Euro-Office PMNW umożliwia rejestrację działalności pod prestiżowymi adresami w reprezentacyjnej dzielnicy Warszawy.

Usługi

Firma Euro-Office PMNW oferuje pełną gamę usług organizacyjnych pozwalających prowadzić działalność przy minimalnych kosztach i formalnościach związanych z posiadaniem biura. Skorzystanie z oferty pozwala na oddzielenie strefy prywatnej i biznesowej. Korzystanie z outsourcingu biurowego dla przedsiębiorców jest powszechnym zjawiskiem w MŚP ( małych i średnich przedsiębiorstwach). Usługa ta,   która bardzo szybko zyskała rzeszę zwolenników, jest nowością na polskim rynku,. Podjęcie decyzji o skorzystaniu z outsourcingu najczęściej bierze się z potrzeby zmniejszenia kosztów. Często przedsiębiorcy decydują się na tego typu usługi także by podnieść prestiż firmy.

“Jak mówią Paweł i Małgorzata Wojciechowscy właściciele firmy Euro-Office PMNW intencją wprowadzenia firmy na rynek było dostarczenie przedsiębiorcom funkcjonalnej i nowoczesnej oprawy biznesowej.”

Usługi firmy zostały stworzone z myślą o problematyce związanej z prowadzeniem Własnego Biznesu, oraz prawidłowym działaniu przedsiębiorstw w świetle obowiązujących przepisów. Dzięki kompleksowości oferta daje możliwość optymalizacji kosztów, co jest najważniejsze przy rozpoczynaniu działalności, jak i popraiwa również bieżącą kontrolę nad przedsiębiorstwem poprzez korzystanie z jednego usługodawcy. Mając na uwadze zmieniające się realia oraz oczekiwania otoczenia biznesowego Firma Euro-Office PMNW stale poszerza swoją ofertę.

Jest również otwarta na niestandardowe zlecenia. Poza pakietem usług „Wirtualnego Biura” firma posiada pakiet usług dodatkowych.


W ofercie firmy Euro-Office PMNW znajdują się m.in. usługi:

 • Wirtualne Biuro/Adres Siedziby czyli możliwość zarejestrowania firmy bez konieczności wynajmowania fizycznie biura.
 • Indywidualny Numer Telefonu odbierany nazwą Państwa firmy przez miłą i profesjonalną obsługę sekretarską, oraz transferowanie rozmowy na wskazany numer.
 • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej czyli gwarancja odebrania każdego listu skierowanego do Usługobiorcy.
 • Odesłanie korespondencji do właściwego działu firmy po uprzedniej informacji o nadejściu przesyłki , a na życzenie przesłanie korespondencji fax-em lub mailem.
 • Sala konferencyjna by móc przyjmować swoich gości i kontrahentów w siedzibie firmy.
 • Sprzedaż gotowych spółek z o.o. czyli szybki start z prowadzeniem działalności.
 • Asystent, który usprawni działanie Państwa firmy.
 • Obsługa Prawna, pełen zakres
 • Obsługa Księgowa, od II połowy 2010 r.
 • Wyposażone pokoje biurowe/Instant Office/ kiedy fizyczne miejsce do pracy stanie się konieczne lub by zrealizować krótkoterminowy kontrakt.
 •  
  Skuteczność przyjętych działań dzięki którym można zminimalizować koszta prowadzenia działalności została potwierdzona stale rosnącą liczbą firm, na rzecz których Euro-Office PMNW
  świadczy usługi.

  Z punktu widzenia młodego przedsiębiorcy usługa taka jest lepsza niż pokój w domu rodziców, gdyż:

  – chroni prywatność,

  – zmniejsza koszty (patrz poniżej),

  – zwiększa wiarygodność,

  – ogranicza do zera wizyty kontrahentów oraz urzędów pod adresem domowym

  Ile to kosztuje? (patrz przydatne dokumenty  z prawej strony)

   

  – Adres firmy – 1zł /  za pierwszy miesiąc ,

    – obsługa korespondencji -50 zł / miesiąc,

    – indywidualny numer telefonu 50 zł,

    – sala konferencyjna 10 os – 50zł / h,

    – jednoosobowy w pełni wyposażony pokój – 2000 zł/ miesiąc

  Więcej informacji: Małgorzata Szwed-Wojciechowska Biuro Zarządu 22 556 82 70, kom. 509 71 61 00

  e-mail: biuro@euro-office.waw.pl,

  Adres internetowy: www.euro-office.waw.plwww.prestizowyadres.pl

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Scroll to Top