Czujesz się czasem „zmieszany”? To pomysł dla Ciebie!
Czytaj także

yMuelsli, bo o tej firmie mowa, powstała u naszych zachodnich sąsiadów i w ciągu niespełna roku działalności poszerzyła swój rynek o Szwajcarię i Wielką Brytanię.

Podobny pomysł pojawił się rówież za oceanem. Od września 2008 amerykańska firma [Me] & Goji oferuje takie same usługi swoim klientom. Wybór płatków jest imponujacy. Na stronie internetowej można przebierać w prawie 50 rodzajach musli z całego świata. Pułap cenowy zaczyna się od 4.90 USD, a za przesyłkę pobierana jest opłata w wysokości 600g/21oz. Średnia opłata utrzymuje się na poziomie 10-13 USD. Płatki pakowane są w opakowania przyjazne dla środowiska, wyprodukowane z przetworzonego papieru. Mają one kształt dużych puszek z falowanego kartonu. Dla utwardzenia ścianki pomalowane są tuszem- uwaga-…z warzyw!

Firma [Me] & Goji rozprowadza swoje produkty tylko po terytorium USA, jednak planuje również podbicie serc Kanadyjczyków.

Zastanówmy się dlaczego pomysł ten przyjął się na Zachodzie. Można wysnuć wnioski, że kształtuje się duża grupa konsumentów, którzy chcą dbać o zdrowie i odpowiednio się odżywiać. Z drugiej strony ludziom tym nie wystarcza już nawet najszerszy wybów płatków w hipermarketach, a zwykłe mieszanki poprostu im zbrzydły.

Jedno jest pewne, jeżeli moda pojawiła się już zagranicą to prędzej, czy później przyjdzie też do nas, a pewnie już się zaczyna pojawiać.

Adres internetowy:
www.meandgoji.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

20081106190405_sniadanie1.jpg