Jedzenie dla wybranych

Charlie‘s Burgers, bo o niej mowa jest tak zwanym lokalem z podziemia. Żeby się do niej dostać, należy wysłać podanie.

Po wejściu na stronę internetową charliesburgers.ca trzeba podać własny adres e-mail. W odpowiedzi otrzymuje się kwestionariusz dotyczący upodobań kulinarnych. Wypełnioną ankietę należy odesłać i czekać… W zależności od udzielonych odpowiedzi w niedługim czasie otrzymuje się zaproszenie na kolejny event. Lokalizacja ani menu nie są znane.

Żeby trafić do wyznaczonego miejsca, należy odszukać wskazówki ukryte w mieście, na przykład w ogólno dostępnej budce z gazetami.

5 – daniowe posiłki kosztują 110 CAD (~317 zł). Serwowane dania są niezmiernie wyszukane i nie mają nic wspólnego z burgerami z nazwy restauracji, a w cenę wliczone są wina, cocktaile i inne napoje.
Biorąc pod uwagę koszt imprez, zyskowność przedsiębiorstwa nie jest oszałamiająca ale przyzwoita. Spotkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W każdym poczęstunku uczestniczy około 30 osób, a wypełnionych ankiet spływa ponad 300. Daje to gościom poczucie bycia wyjątkowym i możliwość pochwalenia się innym. Zwiększa to oczywiście ilość potencjalnych klientów i sprawia, że trend anty restauracji zyskuje na popularności.

Adres internetowy:
www.charliesburgers.ca

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top