Zarejestruj swój rower.
Czytaj także

Rejestracja rowerów w jakikolwiek sposób nie jest młodym pomysłem. Właściwiej każdy z nas ma możliwość oznaczenia swojego bicykla w jednostce Policji niewidzialnym markerem. Niewielu z tego korzysta, co oczywiście bierze się z wyjątkowo niskiej skuteczności Polskiej policji w wykrywaniu jakichkolwiek sprawców przestępstw.

 

Są też tacy, którzy w  ramach swoich drogich rowerów instalują urządzenia do namierzania pozycji. Jest to dość skuteczna metoda, jednak sporo kosztuje. Założyciele witryny MyBikeNumber poszli o krok naprzód i stworzyli uniwersalny międzynarodowy kod oznaczeń rowerów. Tak aby wykrywanie ich właścicieli było znacznie prostsze.

 

Poprzez stronę www można zarejestrować rower, oraz każdy jego podzespół (nawet przerzutki, licznik etc). Ładuje się zdjęcia roweru, części. Przepsiuje np. numer ramy. Następnie zostanie wygenerowany znak , który zostanie wysłany do właściciela. Nakleja się go w odpowiednich (wskazanych przez witrynę) miejscach i gotowe. Teraz na całym świecie, za pomocą zwykłego telefonu komórkowego, można sprawdzić kto jest właścicielem tego roweru.

 

Oczywiście dzięki temu nie spadnie liczba kradzieży rowerów, jednak ich wykrywalność może znacznie wzrosnąć.

 

Warto podkreślić, że system jest całkowicie za darmo. Jest także możliwość rejestracji całych magazynów przez producentów, lub sprzedawców. Dzięki tej opcji nabywa się już zarejestrowany rower.

 

Adres internetowy :

 

mybikenumber.com


Zdjęcia: mybikenumber.com

 

Podobne artykuły:

 

Rower do przeprowadzek.

 

Załóż swój własny sklep rowerowy

 

Pomysł na świetLny biznes rowerowy

 

eROCKIT, czyli pomysł na motoryzacyjną hybrydę

 

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

rower123.jpg