SPA na porodówce pomysłem na biznes

Przyszpitalne SPA w placówce w Minneapolis ma za zadanie pomóc młodym mamom dość do formy sprzed porodu oraz żeby mogłby czyć się dobrze przed samym porodem. Firma w swojej ofercie ma pakiety, m.in.: masaż głowy, szyi oraz barków, pielęgnację stóp, masaż całego ciała czy dodatkowe zabiegi na całe ciało. W zależności od rodzaju usługi cena jest zróżnicowana.

Plusem niewątpliwie jest to, że usługi świadczone są w szpitalu, więc nie ma potrzeby posiadania własnego lokum. Osoba wykonująca np. masaż przynosi ze sobą wszystkie potrzebne sprzęty. Oczywiście firma oferuje również opiekę po opuszczeniu szpitala, z dojazdem do domu klientki. Ma w swojej ofercie również usługi doradcze w kwestii urządzania pokoiku dziecka, nawilżania powietrza czy dobory odpowiednich kosmetyków. A w razie potrzeby można zamówić u nich nocną opiekunkę czy pielęgniarkę do dziecka.

Myślę, że w Polsce takie usługi były popularne. Zważywszny na to, jak wygląda poród w państwowych szpitalach oraz jakie panują tam warunki. To na szczęście się zmienia ale cały czas zbyt wolno. Stąd dużo kobiet wybiera porody w prywatnych klinikach, gdzie warunki są o wiele lepsze, nie patrząc na koszty.

Artur Stasiak

Adres internetowy: gohomegorgeous.com; startribune.com

Zdjęcia:
startribune.com

 

Zobacz także:

PoMIŚ na biznes

Innowacyjna zasłonka umożliwia drzemkę w wózku

Własna firma – świecące ubranka

Symulator porodów

Testy ciążowe z automatu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top