Chcesz zwiedzać świat ale brakuje Tobie odwagi?

Ale jak chce polecieć i na piechotę zwiedzić część Kanady i na dodatek jestem samotny to co mam zrobić? 

Rozwiązanie jest prostsze niż się wydaje i co ważne dostępne w każdym naszym domu. Podłączonym do internetu oczywiście. Skorzystać z portalu podobnego do Globetrooper.com. Dzięki wielkiej ilości członków, którzy co chwila wyjeżdżają do najdalszych zakątków świata można szybko i bezpiecznie wraz z nimi zwiedzić cały świat. Stepy Mongolii, Tybet, dżunglę Amazońską, kanion Kolorado. Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia i ustalony z góry budżet. Bo na brak otwartych pozycji na stronie nie brakuje.

Co poza znalezieniem współtowarzysza podróży oferuje globetrooper? Niższe ceny. Dzięki temu, że zbiera się większa grupa i umawia np. na wylot z Frankfurtu do miejsca pierwszego przeznaczenia można sporo zaoszczędzić na biletach, załatwić jeden transport na miejscu dla wszystkich, czy wynająć większy pokój w hotelu i go dzielić. 

Globetrooper jest narzędziem , które pozwala połączyć ludzi z pasją podróżniczą, bądź marzycieli z innymi ludźmi z całego świata w imię realizacji celu. W dzisiejszych informatycznych czasach, niezastąpione narzędzie. Wszyscy członkowie, którzy potwierdzą swój udział w wyprawie są zaznaczeni w systemie jako “confirmed trooper” tak aby każdy wiedział dokładnie kto będzie współuczestniczył w wydarzeniu. 

Adres internetowy :

globetrooper.com

Zdjęcia: zbiory własne /Albany Australia/

Podobne artykuły :

Wyjeżdżasz pod namiot i brakuje Ci sprzętu?

Traveleyes- podróże dla niewidomych

Greenbookings.com pomysł na niezwykły portal turystyczny

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top