Drukowanie wycofanych ksiażek

Jest wiele tytułów, które były naprawdę dobre, ale czy to z powodu słabej reklamy, czy to braku zainteresowania zniknęły z półek sklepowych. Teraz to nie stanowi problemu.

Firma wystartowała z 100 tytułów, które są od ręki do zamówienia. Wliczając w to oczywiście książki znanych XX wiecznych pisarzy Noblistów. Całość została oparta na bardzo innowacyjnym systemie – generującym kontent danej książki. Bez drogiej grafiki i składu.

A jak wygląda to cenowo? Firma postanowiła utrzymać ceny sprzed lat, a tylko niektóre tytuły są droższe. Czas realizacji (wydruk + dostawa do domu) wynosi maksymalnie 14 dni.

W tej chwili można składać zamówienia poprzez stronę internetową, oraz księgarnię wydawnictwa. Firma planuje docelowo posiadać ponad 1000 tytułów gotowych do druku i sprzedaży podzielonych na kilka kategorii tematycznych jak Poezja itd.

Ciekawy przykład połączenia tradycyjnego pojęcia biznesu z nowoczesnością. Brak wysokonakładowych pozycji pozwoli dokładnie dostosować się podaży do popytu niwelując całkowicie koszty składowania książek i co najważniejsze ich sprzedaży.

Adres internetowy:
www.faber.co.uk

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top