GradeFund wynagradza za stopnie

Teraz powstał nowy, bardziej dopracowany biznes – GradeFund , który wynagradza studentów za ich postępy w nauce. A tych studentów jest już ponad 16 000, którzy założyli swoje wirtualne dzienniki. Większość największych Amerykańskich stacji telewizyjnych i gazet stworzyło artykuły na temat tej witryny.

A teraz jak to działa. Wszystko sprowadza się do prostego otrzymywania wynagrodzenia za swoje rezultaty naukowe. Każdy student po zdanej/lub nie sesji przesyła wyniki na stronę portalu do swojej zakładki. Portal wyrywkowo weryfikuje wczytane noty, tak by uchronić się przed oszustami. Teraz pole do popisu mają sponsorzy. Mogą to być rodzice, dziewczyna, chłopak, znajomi, biznesmeni, przedsiębiorcy – dosłownie każdy i tak też jest.

Sponsor określa swoje kryteria jakie bierze pod uwagę płacąc za wyniki w nauce. Może to być wysokość średniej, specyficzne wybrane przedmioty itd. Minimalne zasilenie konta studenta to 5 $. Portal staje się idealnym miejsce do „wyłapywanie” najzdolniejszych przez wielkie firmy. Jako system skupiający karierę młodego człowieka można łatwo pozyskać przyszłego zdolnego pracownika niskim kosztem. Płacąc mu np. co miesiąc za jego wyniki w nauce.

Cały system jest bez wątpienia innowacyjny. W czasach, gdy koszty nauki rosną, a młodym trudniej się przebić, także pracodawcy mają trudności z „odłowieniem” potrzebnych im kadr. A w tym wypadku jest to wyjątkowo proste zadanie.

Może jesteś studentem – sprawdź, zapisz się, bądź jeżeli czujesz się na siłach i chciałbyś założyć podobny portal tylko w Polsce. Napisz, a z pewnością pomożemy i udzielimy dodatkowych informacji.

Adres internetowy:
www.gradefund.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top