Hand-me-downs czyli wszystko dla dzieci

Strona wyszukuje najlepsze dla Ciebie rzeczy i porównuje je z tymi dostępnymi w serwisie – następny krok należy do Ciebie. Każdy zdaje sobie sprawę z wysokości opłat za dobrej jakości zabawki, ubrania dla dzieci, teraz w czasie spowolnienia gospodarczego tym bardziej i baczniej spogląda się na ceny poszczególnych produktów.

W internecie znajdziemy olbrzymią ilość sklepów z ofertą dla mam. Tylko kto zapamiętał by te wszystkie adresy, oceniłby produkty w nich oferowane? Nikt. Dlatego powstał hand-me- dawns. Strona internetowa doskonale spełnia warunek wsparcia przedsięwzięć pro ekologicznych. Od drewnianych zabawek, przez ubrania, które dzięki niej znajdą nowego właściciela zamiast wylądować na wysypisku śmieci, po ekologiczne środki do mycia naczyń.

Portal podzielił sekcje na największe Amerykańskie miasta (na razie działa tylko w USA, i w nich znajdują się najbliższe adresy, oferty, porady, fora osób bezpośrednio zaangażowanych w wychowywanie dzieci. Ciekawy pomysł na biznes wypełniający zdecydowanie lukę na rynku.

Adres internetowy: 

handmedowns.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top