HippoWaterRoller – ogólnoswiatowa pomoc dla Afryki

Był do dzisiaj. Dzięki pomocy organizacji charytatywnych z całego świata, wsparcia firmy Google, inżynierów zapaleńców dzisiaj każdy transportuje już niedrogie, a w większości przypadków bezpłatne beczki za sobą. Nie niszcząc własnego organizmu. Dodatkowe specjalne wykonanie pojemników pozwala w sposób hermetyczny przechowywać wodę pitną.

Urządzenia stają się coraz popularniejsze na całym świecie. I ty możesz wspomóc organizację, udoskonalając ten produkt, czy to przelewając fundusze na konta organizacji harytatywnych.

Kilka organizacji, przedsiębiorstw już pomogło. Jedna z firm stworzyła całkiem nową stronę internetową – zresztą sprawdź sam/sama. Każdy może się przyłączyć. Pomagając wspierasz biednych i potrzebujących. Umieszczając swoje logo budujesz pozytywny odbiór Twojej marki na całym świecie.

Projekty tego typu zmieniają świat. Z pozoru proste urządzenie potrafi zrewolucjonizować sposób życia. Poprawiając warunki, oraz umożliwiając bezpieczne spoglądanie w przyszłość dla setek milionów mieszkańców ziemi.

Adres internetowy: 

hipporoller.org

Foto: hipporoller.org

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top