Mamy tworzą nowe firmy

Niewątpliwie jest to siła, z którą należy się liczyć. Mamy założyły związek EcoMom, który ma na celu propagowanie ochrony środowiska i zapobieganie globalnemu ociepleniu. Od kilku tygodni Sojusz „EkoMam”, ma własną stronę internetową i chce swoją działalnością zainspirować mamy na całym świecie do zmiany nawyków i chronienia środowiska.

Związek zachęca do postępowania zgodnie z dekalogiem ugrupowania- „10 kroków dla zrównoważonej przyszłości”, czyli do m. in. wymiany żarówek na energooszczędne, rzadszego korzystania z samochodu, kupowania produktów organicznych.

Mamy namawiają też do wybrania jednej nocy w tygodniu, w czasie której wyłączone zostaną wszystkie urządzenia elektryczne. Członkinie związku mogą spotykać się na swego rodzaju zjazdach, wymieniać poglądy i dzielić się pomysłami.

Grupa EcoMom, jest organizacją nonprofit, zrzeszającą około 9 tysięcy osób na całym świecie: w USA, Australii, na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii, Francji i Brazylii. Sojusz mam szkoli obecnie swoje reprezentantki do prowadzenie spotkań na świecie i przygotowuje specjalną pieczęć, która będzie widniała na produktach polecanych przez związek.

Jesteś mamą? Przyłącz się do nich.

Adres internetowy:
www.ecomomalliance.org

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top