Nauka, zabawa, kontrola, nagroda – SmartyCard

O programach nauczania dla dzieci nie raz już pisaliśmy – jednak ten jest inny. Wynagradza on nie tylko wirtualnie za osiągane wyniki, ale także realnie przysyłając znane i lubiane od pokoleń zabawki wprost do domu dziecka.

SmartyCard bo o nim właśnie mowa sam nazywa siebie pierwszym w świecie z nauką , wygraną i zabawą. Firma wynagradza dzieci za ukończenie jakiejś gry, zadania, a zabawki pobierane są z serwisu iTunes, Star Doll, BellaSara oraz innych największych w świecie. Portal zawiera programy naukowe opracowane i udzielone na podstawie licencji przez największe firmy świata jak learning.com, learnstar. Wszystkie są zaprojektowane dla dzieci pomiędzy 3 a 6 rokiem życia.

Cały program składa się z zadań pisemnych , rysowania, matematyki, fizyki, społeczeństw (wyjątkowo zaawansowane). Będąc na stronie firmy zauważą Państwo, że rejestrują swoje pociechy ich rodzice – tutaj jest pełna kontrola. Zaraz po założeniu konta należy zasilić je specjalnymi punktami i tak za 10 $ otrzymuje się 5 000 punktów do wykorzystania w grach, naukach, zabawach.

Wszystkie działy są odpowiednio przystosowane do wieku dziecka. Każde z nich musi przejść poszczególne etapy by sprawdzić jakie postępy poczyniło w nauce, czy zabawie. Jeżeli wynik poszczególnych egzaminów – gier jest powyżej 70% punkty są blokowane na stronie (ich stan się nie zmniejsza).
Allegro – największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!

Im więcej punktów tym więcej później wymiennych nagród. Dzięki umowie z wcześniej wymienionymi portalami każde dziecko może dokonać wymiany na tradycyjne zabawki zaraz po zdobyciu wysokich wyników.

Strona odniosła w USA wielki sukces, ale jest po angielsku – może chciałbyś zostać partnerem firmy i stworzyć np. po niemiecku , bądź Polsku?

Adres internetowy:
www.smartycard.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top