Przewodniki turystyczne dla dzieci

I dlatego, aby pomóc rodzicom w tej kwestii, wydawnictwo z Wielkiej Brytanii Factfinder Guides zaproponowało serię przewodników turystycznych Unlocked Guides dedykowanych przede wszystkim najmłodszym podróżnikom. Zdjęcia, ilustracje, opisy są tak przygotowywane, aby dziecko bez problemu to zrozumiało. Narazie dostępne są przewodniki po brytyjskich miastach i okolicach.

Firmą zarządza dwóch 30 latków. Nic nadzwyczajnego. Ale oprócz nich można powiedzieć w zarządzie zasiadają dzieci do 12 roku życia. Po to, aby jeszcze bardziej zrozumieć potrzeby i oczekiwania najmłodszego odbiorcy. Takie spotkania odbywają sie 3 razy do roku. Na nich dzieciaki prezentują swoje pomysły, sugestie, jakby chcieli aby takie przewodniki wyglądały. Jesli ktoś chciałby, aby jego pociecha mogła pochwalić się swoimi pomysłami na spotkaniach Unlocked Guides może napisać maila do wydawnictwa z opisem (do 50 słów), dlaczego on miałby akurat zostac jednym z młodych dyrektorów. Rozwiązanie o tyle dobre według nas, że grupą odbiorczą są dzieci a nie dorośli. Więc przewodniki są przygotowane wedle oczekiwań najmłodszych, przez najmłodszych i dla najmłodszych.

Można zakupić takie przewodniki bezpośrednio od wydawcy. Wówczas jest taniej niż np. w księgarniach. Przykładowe ceny podane są tutaj (sekcja: Dokumenty).

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: unlockedguides.com

Zdjęcia:
unlockedguides.com

 

Podobne artykuły:

Pomysł na artystyczny biznes turystyczny

Tworzenie przewodników turystycznych przez turystów

Greenbookings.com pomysł na niezwykły portal turystyczny

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top