Skorumpowany portal pomysłem na biznes

Portal corrupted-files.com ma w swojej ofercie szeroki wachlarz uszkodzonych plików w formacie Word, Excel i Power Point, których nie da się otworzyć. Z reguły plik może zostać uszkodzony w momencie zapisywania lub przesyłania pocztą elektroniczną. Firma gwarantuje, że plików nie da się odczytać na PC i komputerach typu Mac.

Jak działa corrupted-files.com?

Krok1. Po kupieniu pliku zmień jego nazwę na przykład na „Ala_praca_zaliczeniowa”
Krok 2. Prześlij plik do nauczyciela, profesora itp.
Krok 3. Odbiorca zorientuje się, że pliku nie można odczytać po pewnym czasie, kilku dniach czy nawet tygodniu. Wykorzystaj ten czas mądrze i dokończ pracę.

Do nabycia są pliki w formatach Word, Excel i Power Point, zawierające 2, 5, 10, 2, 30 i 40 stron w zależności od potrzeb klienta. Firma pomyślała o wszystkim. Na życzenie pracownicy uszkodzą też pliki w różnych formatach.

 Jeden uszkodzony plik kosztuje 5.95$ (20 PLN), w promocji do końca czerwca jedyne 3.95$ (13 PLN). Uszkodzony plik otrzymuje się w ciągu 12 godzin. Przy składaniu zamówienia wystarczy podać imię, adres e-mail i powód, dla którego nie było się w stanie przygotować dokumentów na czas.

Wbrew pozorom portal nie promuje wymówek, czy oszustwa. W zamian za pieniądze oferuje dodatkowy czas, który ma zbawcze działanie w obliczu zbliżającej się sesji, czy końca projektu.

Adres internetowy: corrupted-files.com

Foto:corrupted-files.com

Zobacz także:

Jak wypromować się za grosze…,

Jak założyć wymarzony biznes – krok po kroku.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top