PrzejdźNaSwoje   >   panele słoneczne
Tag: panele słoneczne
Dodano 09 lipca 2012 | Dodał: Robert
Quirky Ray - solarna ładowarka
W naszym serwisie mamy już sporo artykułów na temat różnego rodzaju ładowarek, jednakże o takiej jeszcze nie pisaliśmy. Urządzenie genialne a zarazem proste.
Czytaj całość
Dodano 01 marca 2010 | Dodał: Robert
Panele słoneczne oczyszczą  wodę
Chociaż woda płynąca w naszych kranach z dnia na dzień staje się coraz czystsza, to jej jakość pozostawia niestety wiele do życzenia. Jednocześnie rosną ceny wody mineralnej sprzedawanej w butelkach.
Czytaj całość
Dodano 25 września 2009 | Dodał: Robert
Niebieskie dachówki pomysłem na słoneczny biznes
Posiadacze tradycyjnych dachów wykonanych z dachówek mogą już bez przeszkód cieszyć się energią słoneczną, Do tej pory nowoczesne baterie produkujące energię zaburzały stylistykę starych budowli, a zamontowanie ich na wiekowym dachu było nie lada wyczynem.
Czytaj całość
Dodano 13 lipca 2009 | Dodał: Robert
Kieszonkowa moc czyli energetyczny biznes
Powerpockets to najnowszy krzyk mody jeśli chodzi o pozyskanie energii słonecznej. Są małe lekkie i wydajne. Dzięki nim nie trzeba zabierać na wczasy ładowarki do telefonu i baterii.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Automaty do napojów zasilane słońcem
Automaty do napojów zasilane energią słoneczną. To nowy i ciekawy pomysł na własny biznes. Do tej pory rozwój sieci automatów był ograniczony dostępnością sieci elektrycznej, lub w przypadku maszyn do robienia napojów przyłączem z wodą. Teraz dzięki temu rozwiązaniu można wzdłuż plaż rozstawić automaty z napojami.
Czytaj całość