Gocycle rozpoczyna działalność i odnosi sukces

Ten nowatorski i elegancko wyglądający rower zaprojektował były inżynier pracujący w formule 1 Richard Thorpe. Całość wykonano z magnezu, z dodatkami plastiku, oraz carbonu. Co udało się dzięki temu uzyskać? Niską masę, a dokładnie 16,5 kg (elektryczny rower !!). Koła są montowane jednostronnie co zmniejsza wagę, jak i pozwala wymienić dętkę w ciągu zaledwie minuty. Dodatkowo można zamontować sobie różnego rodzaju torby do przewożenia bagażu by zwiększyć użyteczność pojazdu.

Obecnie w sprzedaży w kolorze białym. Największą jednak innowacją jest motor. A dokładnie silnik elektryczny zamontowany w przedniej piaście koła (!!)

Baterie zostały ukryte w ramię pojazdu. Pozwalają na zasięg z ciągłą jazdą 24 km/h (max) około 9-32 km. Pełne ładowanie zajmuje 3,5h. Dzięki temu nie trzeba się męczyć np. podczas podjazdu pod górę. Trasa do pracy i z powrotem może być wyjątkowo przyjemna.

Firma Gocycle przygotowała specjalne programy dla firm, chcących pozwolić swoim pracownikom przesiąść się z 4 na 2 kółka. Wliczając w to zniżki w przypadku większych zamówień.
Ile kosztuje taki super rower – 1 158 Funtów ~ 5500 zł. Jak za rewelacyjnie wyglądający, zrobiony z kosmicznych materiałów i w dodatku z silnikiem elektrycznym pojazd niewiele. Sprawdź ofertę sklepów rowerowych. Za taką kwotę można kupić zwykłego „górala” znanej marki.

Firma szuka dystrybutorów – w Polsce jeszcze nim nikt nie jest – czas na Ciebie. Zdecydujesz się napisz nam i masz już pierwszego klienta.

Adres internetowy:
www.gocycle.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top