AnaJet prosty sposób na…drukowanie koszulek.

AnaJet SPRINT. To nazwa urządzenia opracowanego już jakiś  czas temu (w sprzedaży od 2008 roku) , które służyć może do nadruku dowolnej grafiki na koszulkach. Wystarczy zaprojektować wzór, hasło lub coś bardziej złożonego i gotowe. Przesyłasz ze swojego komputera do maszyny, nakładasz na matrycę koszulkę i zaczynasz drukowanie.

 

Koszt całkowity druku 1 koszulki (około 3 minuty) wyniesie wg. wyliczeń producenta 2-3$ (6-9zł). To za ile ją sprzedasz zależy już tylko od Ciebie.

 

Jest to jedyne urządzenie zaprojektowane tylko i wyłącznie do tego typu zadań. Całkowicie USA-Made. Firma dla klientów oferuje trening, oraz dożywotnią pomoc techniczną.

 

Jest to idealna propozycja, dla ludzi szukających ciekawego pomysłu na firmę reklamową. Bądź dla tych, którzy mają już taką firmę i chcieliby rozszerzyć działalnosć.

 

Nie musisz płacić za żadną licencję, lub ponosić opłat w wysokości procentu  od obrotu. Po prostu kupujesz urządzenie i zarabiasz na siebie.

 

Firma AnaJet na swojej stronie przedstawia typowe ceny :

 

T-shirt (biały) – 1,5$

 

Tusz – 0,5 $,

 

Całkowity koszt materiałów – 2 $

 

Sprzedaż – 10-15 $ za koszulkę.

 
Specjalne prezentacje w 2010 roku są prowadzone przez przedstawicieli firmy w największych miastach USA. Pracownicy twierdzą, że zamówień jest sporo. Część potrzebnych artykułów można kupić w sklepie amazon.com. Pełen adres znajdą Państwo pod artykułem.

 

 Właściciel firmy sam o produkcie:

“AnaJet SPRINT Direct-to-Garment Printer to szybki i prosty sposób na wydrukowanie dekoracyjnych grafik na koszulkach i innych materiałach. Urządzenie to może zadrukować koszulkę w czasie 1-2 minut, minimalizując koszty produkcji do 2-3$. Jest to świetne narzędzie marketingowe dla tych, którzy sprzedają koszulki, jak i klientów chcących  samemu takowy biznes rozpocząć. Można drukować na koszulkach, swetrach, spodniach, ręcznikach, kocach, podstawkach pod mysz, poduszkach. Tak naprawdę na wszystkim, co jest zrobione z materiału”

Oczywiście najważniejszym pytaniem jest cena. Firma nie podaje na swojej stronie kwot. Ale udało nam się je uzyskać. Chcesz je znać ? Pobierz plik z działu dokumenty –  z prawej strony.


Adres internetowy:

anajet.com

amazon.com

Zdjęcia:

anajet.com

Podobne artykuły:

Ecofont czyli ekologiczne drukowanie

Reklama w kawie- to nie żart.

Agencja oferuje reklamy z mchu i bakterii

Inteligentna reklama na kółkach pomysłem na biznes

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top