Bar-B-Cutie

Znana w całej Ameryce sieć restauracji serwująca dania z rusztu od żeberek po filety z kurczaka w złocistej polewie oferuje możliwość franchisingu. Zgłoś się już dzisiaj i zacznij zarabiać ze znana marką. Znaną tylko nie w Polsce oczywiście.

Asortyment jest szeroki, przystępny cenowo, a i nasze podniebienia kulinarne są bardzo zbliżone do amerykańskich. Na stronie firmy jest doskonale rozbudowany dział z pytaniami i odpowiedziami dotyczący prowadzenia restauracyjnego businessu. Warto zawczasu się do niego przygotować.

Licencja kosztuje 25 000 $ (~80 000 zł), a cała inwestycja z lokalem wyposażeniem, na gotowo waha się między 330 000 – 450 000 $ (1 000 000 – 1 500 000zł) oczywiście są to stawki w USA, u nas można postawić i wyposażyć lokal tego typu dużo taniej. Zwłaszcza w sytuacji spowolnienia gospodarczego. Stała stawka prowizji sieci wynosi 5% sprzedaży tygodniowej.

W cenie licencji wliczony jest 4 tygodniowy trening w firmie i jej restauracjach. Dzięki niemu pozna się kulturę pracy, sposoby marynowania mięs, podawania, oferowania asortymentu, oraz standardów jakościowych firmy.
W Polsce przydałyby się miejsca gdzie można zjeść prawdziwe pieczone na grillu żeberka a nie gotowane i smażone co ma miejsce w większości naszych restauracji. Zresztą wystarczy spojrzeć na zdjęcia potraw na stronie firmy.

Do dzieła.

Adres internetowy:
www.bar-b-cutie.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top