Be First – Fundacja Kreowania Przedsiębiorczości

Fundacja Kreowania Przedsiębiorczości Be First powstała w Olsztynie, stolicy Warmii i Mazur. Jest to organizacja, która promuje przedsiębiorczość, szczególnie wśród kobiet, a także szerzy wiedzę ekonomiczną i biznesową w regionie. Zespół Be First dostrzega potrzebę współpracy osób przedsiębiorczych, które poza życiem rodzinnym i zawodowym, chcą czegoś więcej, pragną się rozwijać, poszerzać swoje umiejętności, by móc awansować lub rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Be First kieruje swoje działania do osób przedsiębiorczych i tych, które chcą takimi być. Fundacja prowadzi blog dla przedsiębiorczych, na którym można znaleźć codzienne informacje biznesowe i ekonomiczne, niezbędne do prowadzenia i rozwijania działalności gospodarczej. Promują na nim kobiecy biznes, gdyż podziwiają kobiety przedsiębiorcze, niezależne i chcą by wśród osób przedsiębiorczych była równowaga płci.

Zamieszczają także dane makroekonomiczne, bo każdy rozsądny przedsiębiorca musi znać sytuację gospodarki regionalnej, krajowej i światowej. Podpowiadają także jakie są najnowsze rozwiązania marketingowe i jak je stosować, co zrobić by produkty się sprzedawały. Zespół Be First to także specjaliści z zakresu Public Retions, dlatego podpowiedzą Państwu jak prowadzić biznes w zgodzie z otoczeniem i tak by inni postrzegali go prawie zawsze dobrze.

 

Adres internetowy: befirst.com.pl

Zdjęcia: befirst.com.pl

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top