Daj się nabić w butelkę.

Nazwa firmy mówi sama za siebie -We Shoot Bottles- co w wolnym tłumaczeniu znaczy tyle co „Robimy fotki butelkom”. Pracownicy firmy na życzenie klienta wykonują profesjonalne zdjęcia każdego rodzaju butelek, za jedyne 30 Funtów.

Zainteresowane osoby wysyłają butelki do siedziby przedsiębiorstwa w hrabstwie Yorkshire. Na miejscu fotograf wykonuje zdjęcia w bardzo wysokiej jakości. Po dokonaniu drobnego retuszu, klient otrzymuje szablon. Niezależnie od przeznaczenia (forma papierowa lub elektroniczna) wykonane zdjęcie świetnie się prezentuje i wygląda profesjonalnie.

Zdjęcia butelek są przechowywane w bazie, do której dostęp mają zleceniodawcy. W razie potrzeby bazę można otrzymać na płycie CD.

W odróżnieniu od innych firm ceny ustalane są z góry. Dzięki temu nie trzeba przygotowywać ofert dla poszczególnych klientów. We Shoot Bottles rozwija się w zaskakującym tempie. Ten pomysł na biznes jest dosyć uniwersalny. Może znaleźć zastosowanie przy wielu grupach produktowych na większości rynków.

Adres internetowy:
www.weshootbottles.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top