Elegancki kontener pomysłem na Twój biznes

Barek jest zasilany energią słoneczną i wygląda jak nowoczesna kantyna. Jest przyjazny dla środowiska, a jego ceny nie są wygórowane.

Co noc Müvbox staje się z powrotem tylko kontenerem, po to żeby rano przeistoczyć się w przyjazny lokal. Trwa to niecałe 2 minuty.

Oferta restauracji to tylko świeże produkty lokalne: homary, owoce morza, pizza i inne smakołyki.

Autorem pomysłu jest Daniel Noiseux, który swoją przygodę z biznesem zaczynał 25 lat temu. Dziś posiada już kilka restauracji i patronuje młodym innowacyjnym przedsięwzięciom takim jak Müvbox.

Kontener składa się i rozkłada w ciągu 1,5 minuty. Całkowita aranżacja: rozstawienie stolików, krzeseł i baldachimów trwa około 15 minut. Restauracja pomieści jednocześnie 28 osób, połowa miejsc to miejsca siedzące. Do obsługi barku należy zatrudnić 3-4 osoby.

Podłoga kontenera została zrobiona z przerobionych opon, a panele słoneczne pokrywają około 40% zapotrzebowania energetycznego. Podstawowa cena oscyluje wokół 150 000$ (435 000 PLN) i obejmuje: przerobienie kontenera, oświetlenie i projekt zewnętrzny.

 

Müvbox swoim nabywcom oferuje wiele korzyści:

  • łatwy transport droga morską i lądową,
  • dopasowanie do potrzeb kupującego,
  • możliwość wizualnego dostosowania do oferowanych towarów.

                                        

Kontener idealnie nadaje się do sprzedaży ciastek, przekąsek a nawet do urządzenia w nim mobilnej kawiarni. Są to tylko sugestie, mówi właściciel Daniel Noiseux, prawdziwe wykorzystanie zależy od nabywcy. Dwa egzemplarze Müvbox stoją już w Londynie i Reykiawiku, a ich pojawienie się związane było z szumem medialnym i stało się wydarzeniem.

Adres internetowy:

muvboxconcept.com

Foto: muvboxconcept.com

Zobacz też:

Własny kontener pomysłem na biznes

Zużyte kontenery pomysłem na własną firmę

Domy w kształcie kontenerów pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top