I Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO 2012

W ramach beECO odbędzie się szereg spotkań interaktywnych, warsztatów związanych z różnymi aspektami życia w zgodzie z naturą. Będzie m.in. o eko-kuchni, ekologicznym wychowaniu dzieci, recyklingu, eko-modzie, eko-turystyce, eko-biznesie czy odnawialnych źródłach energii.

Targi beECO to pierwsze tego typu targi ekologicznego stylu życia w Polsce. Będzie możliwość pozyskania nowych klientów i zacieśnienia relacji z dotychczasowymi. Z pewnością nie będzie brakowało okazji do bezpośredniego kontaktu z podmiotami funkcjonującymi na polskim rynku ekoproduktów, z którymi być może uda się Państwu nawiązać współpracę na preferencyjnych warunkach. Producenci będą mogli znaleźć lokalnych przedstawicieli i dystrybutorów swoich produktów. Targi zapewniają bogaty program konferencji czy spotkań branżowych. Taka impreza daje możliwość zaprezentowania się oraz wypromowania własnych produktów i usług przez co zwiększa świadomość marki u potencjalnych kontrahentów oraz klientów. Istotną korzyścią dla firm biorących udział w Targach jest to, że mogą oni uzyskać natychmiastową opinię o swoich produktach.

Targi beECO kierowane są przede wszystkim do dystrybutorów i hurtowników produktów ekologicznych, właścicieli ekosklepów i sklepów z produktami ekologicznymi, producentów i dystrybutorów produktów ekologicznych, wytwarzanych etycznie w oparciu o naturalne i organiczne surowce: eko-kosmetyków, ekologicznych środków czystości, ekologicznych tekstyliów, eko-akcesoriów czy biodegradowalnych opakowań. Ponadto do architektów i designerów wykorzystujących w swojej pracy ekologiczne rozwiązania, artystów, projektantów, producentów, rzemieślników nadających drugie życie przedmiotom, klientów zainteresowanych ekologicznym i zdrowym dla środowiska stylem życia oraz rodziców, którzy wychowują swoje dzieci w zgodzie z naturą, ekologią i chcieliby zgłębić tę tematykę.

Warto wziąć udział w tej imprezie, ponieważ będą wystawcy z wielu branż: tekstylia, dekoracje wnętrz i tarasów (ogrodów), stół i kuchnia, łazienka, oświetlenie, ogrzewanie, meble, kosmetyki czy środki czystości. Atrakcyjna oferta cenowa. W ramach Targów odbędą się równie ciekawe imprezy towarzyszące, takie jak: komplementarna Natura Food, Polski Tydzień Ekologiczny, Cohabitat Gathering czy Targi odpowiedzialnej mody Re-Act WearFair. Impreza ma charakter międzynarodowy co sprzyja i daje możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z kontrahentami z całej Europy.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: beeco.com.pl

Zdjęcia: beeco.com.pl

 

Podobne artykuły:

Eco trend – biodegradalne buty

GreenDepot – supermarket dla „zielonych”

Ekologia się opłaca

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top